Spoglądając na oferty wsparcia finansowego, można dostać zawrotu głowy. Ich stale rosnąca liczba sprawia, że trudno zdecydować na jedno rozwiązanie, mając stuprocentową pewność słusznego wyboru. Załóżmy, że chcemy zakupić nowe auto, gdyż jest ono niezbędne dla prowadzenia naszego biznesu. Gdzie szukać korzystnych opcji? Jakie rozwiązanie wybrać?

Masz firmę? No to leasing!

Będąc przedsiębiorcą, leasing wydaje się być naturalnym wyborem. Ze względu na bardzo korzystne warunki (np. stosunkowe niskie ryzyko finansowe) od wielu lat jest to wiodące rozwiązanie w kręgu klientów prowadzących małe i średnie firmy. Co więcej, na rynku pojawiają się coraz to nowsze warianty leasingowe, które z założenia mają być atrakcyjniejsze niż podstawowe oferty. Jednym z nich jest leasing 102% dostępny chociażby w Dacia Finansowanie – https://www.daciafinansowanie.pl/leasing-102-procent. Czego może spodziewać się przedsiębiorca, który wybierze niniejsze rozwiązanie? Sprawdźmy!

Leasing 102% – ogólna charakterystyka

Leasing 102% to szczególny rodzaj finansowania polegający na tym, że miesięczne raty za samochód obliczane są względem wartości pojazdu wynoszącej 102%. Wygląda to zatem następująco – biorąc w leasing model Dacii, który kosztuje 40 000 zł, podstawą do ustalenia miesięcznych zobowiązań będzie 40 800 zł, czyli właśnie 102%. Proste i przejrzyste zasady, prawda?

Jeśli cenisz sobie elastyczne warunki, leasing 102% od Dacia Finansowanie może być wyjątkową okazją. Dlaczego? Szczegóły umowy można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Tym samym podpisując dokumenty, można wybrać długość leasingowania (od 24 do 60 miesięcy), a po zakończeniu jej trwania wskazać interesująca nas opcję wykupu (ich dostępność uzależniona jest od ustalonych wcześniej warunków).

Podsumowując, leasing 102% to świetna propozycja dla przedsiębiorców zainteresowanych nowymi modelami z bogatej floty rumuńskiego producenta. Jeśli jesteś jednym z nich, koniecznie chwyć za słuchawkę i skontaktuj się jak najszybciej z najbliższym dealerem, aby poznać więcej szczegółów!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here