Posiadanie dużej liczby obserwujących to dla niejednego użytkownika Instagrama ogromne marzenie. Zakładając swój profil tak naprawdę nie wiemy, ile dokładnie osób nas zaobserwuje. Początkowo są to nasi znajomi ze szkoły, rodzina i najbliżsi przyjaciele. Po jakimś czasie zaczynamy obserwować osoby sławne. Często zdarza się równie sytuacja, w której obserwują nas zupełnie nieznani nam ludzie. Im więcej osób nas kojarzy lub im ciekawszy jest nasz profil, tym możemy liczyć na coraz więcej followersów.

Niestety, ale niekiedy mimo naszych chęci i starań liczba obserwujących nas użytkowników, nie zadowala nas. Czy jest na to jakiś sposób? Jak zdobyć więcej followersów na IG? Większości wydaje się to bardzo skomplikowane, a tak naprawdę jest kilka, prostych kroków, dzięki którym nasz profil nabierze wiatru w żagle. Zastosowanie ich będzie kosztować Cię odrobinę wysiłku i czasu, ale jesteśmy pewni, że wynik Cię zaskoczy.

Jak zdobyć więcej followersów na IG? – 5 prostych kroków

Jeśli uważasz, że robisz wszystko co w Twojej mocy, aby przyciągnąć jak najwięcej osób na swój profil, koniecznie zapoznaj się z listą poniżej. Zawiera ona pięć prostych patentów na to, aby liczby na Twoim Instagramie były coraz to większe. Możliwe, że aktualnie stosujesz kilka z nich, aby jednak efekt był w 100% zadowalający koniecznie zastosuj wszystkie.

Dodawaj regularnie posty

Staraj się robić jak najwięcej zdjęć, które potem będziesz mógł udostępnić na swoim profilu. To zachęci innych do obserwowania Cię. Będą oni wiedzieć, że jesteś aktywny, a Twój profil stanie się dla nich ciekawszy, ponieważ będą chcieli widzieć to co dodajesz.

Bądź aktywny

Obserwuj innych, lajkuj im zdjęcia i je komentuj. W ten sposób zapraszasz innych na swój profil. Jesteśmy pewni, że zdecydowana większość Ci się odwdzięczy.

Skorzystaj z płatnych usług

Jeśli chcesz szybko się wybić to pomyśl, aby kupić Instagram followers. Jest to sprawdzona metoda, która da Ci efekty natychmiastowo. Ta metoda w łatwy i tani sposób pomoże Ci w zdobyciu obserwujących.

Dodawaj coś ciekawego

Nie bądź nudny i banalny. Wrzucaj ciekawe i fajne momenty z Twojego życia. Dziel się swoim hobby, opowiadaj o tym co lubisz, a czego nie.

Dodawaj opisy

Ciekawe i intrygujące opisy do zdjęć do podstawa, a w nich nie może zabraknąć hasztagów. W ten sposób dotrzesz do większej ilości ludzi, a co z tym związane większa ilość będzie Cię obserwować. Opisy i hasztagi to naprawdę prosty sposób na zwiększenie liczby followersów.

A ile Wy macie followersów na IG? Czy ta liczba Wam odpowiada, co robicie, żeby mieć ich więcej? Koniecznie podzielcie się z nami w komentarzu!

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here