Liczba cyberprzestępstw stale rośnie, a firmy, które mierzą się z takimi atakami, często muszą liczyć się z ogromnymi stratami i sporymi wydatkami. Eksperci uważają, że zyski z pochodzące z cyberprzestępstw już niedługo będą większe niż te, które będą się wydarzały w świecie realnym. Jest to spowodowana faktem, iż wiele firm przyniosło swoje bazy danych do świata cyfrowego. Dlatego właśnie stale poszukiwane są osoby, które pomogą zapewnić bezpieczeństwo tym informacjom. W tym celu powstał kurs Cybersecurity. O czym mowa w praktyce? Podpowiadamy.

Kurs Cybersecurity — jakie oferuje umiejętności?

Kurs Cybersecurity oferowany przez https://futurecollars.com/kursy/kurs-cybersecurity/ pozwala jego uczestnikom zdobyć nowe umiejętności i wiedzę z zakresu bezpieczeństwa informatycznego, dzięki którym mogą rozpocząć pracę w charakterze specjalisty Cybersecurity. Takie szkolenie to świetna propozycja dla wszystkich osób chcących nauczyć się, jak można rozpoznawać cyberataki, skutecznie im zapobiegać i reagować, wtedy kiedy już wystąpią.

Dzięki uczestnictwu w takim szkoleniu będziemy wiedzieli, jak oszacować wagę bezpieczeństwa informatycznego w organizacji, dla której pracujemy, a także jakie elementy tego środowiska są kluczowe, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony. Dodatkowo poznamy sposoby zapobiegania i reagowania na cyberataki, a także dowiemy się jak pisać politykę bezpieczeństwa.

Ile trwa kurs Cybersecurity?

Kurs Cybersecurity trwa 10 tygodni. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają półtorej godziny. Uczestnictwo w tym szkoleniu bez problemu można dopasować do swojego codziennego harmonogramu ze względu na to, że wszelkie lekcje na żywo są nagrywane i można z tym materiałem zapoznać się o dowolnej porze. Dodatkowo grupy liczą maksymalnie 16 kursantów, dzięki czemu mentorzy mają czas, aby odpowiedzieć na ich wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości. W ramach kursu można wykorzystać godzinę tygodniowo na konsultację z mentorem, który udzieli nam odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.

Uczestnicząc w bootcampie, kursant dodatkowo otrzymuje trzymiesięczny dostęp do kursu “English for IT”. Dzięki takim lekcjom jeszcze lepiej przygotuje się do startu w branży IT. Po ukończeniu kursu Cybersecurity otrzyma on również pomoc w poszukiwaniu pracy i przygotowaniu do rekrutacji. Może liczyć też na to, że jego aplikacja zostanie przekazana partnerom firmy Future Collars, którzy aktualnie poszukują akurat pracowników na takie stanowisko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here