Ceny reklam w Internecie są zależne od tego gdzie będziemy się ogłaszać. Wiadomo, że jeśli decydujemy się na reklamę to tylko tam gdzie będzie ona docierała do naj największej ilości osób. To, dlatego trzeba będzie wybrać takie strony i serwisy, które dają jak najlepsze efekty. Można reklamować się na prywatnych stronach o takiej tematyce jak nasza firma czy nasz sklep. Wtedy zapłacimy nie za dużo pieniędzy, ale czy efekt będzie dobry?

Różnie z tym bywa, dlatego trzeba dobrze się temu przyjrzeć, a wtedy na pewno osiągniemy swój cel. Do wyboru mamy przeróżne opcje, które mogą kosztować więcej i mniej. Może to być reklama CPM gdzie będziemy płacić za każdego tysiąc wyświetleń. Nie chodzi tutaj o klikniecie na stronę, a o wejścia. Jest to mało opłacalna reklama, bo można nie mieć z tego żadnych efektów, a zapłacić i tak trzeba będzie.

Lepsza będzie reklama CPC polegająca na tym, że płacimy za każde klikniecie w reklamę. To zwiększa nasze szanse, bo wiele z tych osób, które klikają może coś kupić. Trzeba wybierać takie sposób reklamy, które nie muszą być najtańsze, ale za to powinny być skuteczne. Im więcej osób wejdzie na naszą stronę czy sklep tym lepiej dla nas. My zapłacimy za reklamę, ale my również na tym zarobimy.

Inne reklamy

Można reklamować się samodzielnie na forum tematycznym. Na dole w stopce dodajemy link do naszej trony, ale musimy najpierw dowiedzieć się czy taka opcja istnieje. Nie każde forum się na to może zgodzić. Można również wybrać, jako reklamodawcę Facebooka. To dobre rozwiązanie, bo tam jest mnóstwo ludzi. Na pewno ktoś wreszcie zainteresuje się naszą ofertą. Najlepiej jest wybierać kilka rodzajów reklamy w Internecie.

Wtedy jesteśmy wszędzie i wtedy można będzie na tym coś zarobić. Reklama nie może być ustawiana raz na jakiś czas. Trzeba miesiąc w miesiąc się reklamować, a wtedy klienci wiedzą, że jesteśmy obecni i na pewno my na tym skorzystamy. Na pewno każdy z nas znajdzie sposób na to żeby za darmo się reklamować w Internecie jak i znajdzie miejsca gdzie trzeba za to zapłacić. Reklama jest bardzo potrzebna, bo inaczej nikt nie będzie wiedział, że istniejemy.

W Internecie konkurencja jest o wiele większa i tylko od naszej pracy i finansów będzie zależało czy się zdecydujemy na reklamę czy nie. Warto wiedzieć, które strony internetowe są popularne i które są dopasowane do naszych potrzeb. Wtedy na pewno wybierzemy to, co jest najlepsze. Reklama nie musi być jakaś bardzo wyjątkowa, ale powinna być treściwa, a wtedy dotrze do konkretnej grupy osób.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here