W obecnych czasach mamy bardzo dobry dostęp do wszelkiego rodzaju multimediów, a odszukanie ulubionego filmu, czy też serialu, nie stanowi dla nas żadnego problemu. Internet oferuje bowiem szerokie pole manewru w tym aspekcie i jeśli jesteśmy z nim chociaż trochę zaznajomieni, to powinniśmy sobie bez problemu poradzić i odszukać interesujące nas materiały.

Ipla – jak wyłączyć reklamy, to jedno z pytań, które ciśnie nam się na usta, gdy nabędziemy już dostęp do tego serwisu i będziemy chcieć korzystać z materiałów, które nam oferuje. Jak to w każdym serwisie tego typu, jest sporo pakietów, bo różne są grupy ludzi. Każdy z nas zdecyduje, co będzie go interesować i jakie materiały będziemy najczęściej oglądać. W zależności od pakietu, jest nam dodawana także wygoda w postaci wyłączenia tych reklam i jeśli zapłacimy kilka złotych więcej, niż za podstawowy pakiet, to nie będą one nam się wyświetlać.

dziewczyna z laptopem

Wszystkie podobne strony jak i ipla, działają w ten sam sposób i nie ma z tym żadnego problemu. Na stronie mamy nawet instruktarz co zrobić w sytuacji, gdy wyświetlanie się reklam jest dla nas bardzo uporczywe i możemy szybko wyłączyć tę opcję. W przeglądarkach internetowych działa to trochę inaczej niż tu i tam potrzebne jest zainstalowanie specjalnych wtyczek, które umożliwią nam zablokowanie złego oprogramowania, czy wirusów, które raz po raz chcą nas atakować z wszystkich możliwych stron.

Sam miałem z reklamami i ogromnym spamem wielkie problemy, gdy zaczynałem przygodę z internetem i pamiętam bardzo dobrze, jak mocno uciążliwe to było i jak zły przez to byłem. Były to niestety lata, w których nie było jeszcze tak rozwiniętej technologii i hakerzy dopiero się pojawiali oraz zaczynali czynić w sieci zło.
Trzeba było więc uważać dużo bardziej i z większą rozwagą, niż ma to miejsce teraz. Wejście na stronę, która była zawirusowana, groziło zdecydowanie tym, że nasz komputer może pójść do zmiany, bowiem pod koniec lat 90, gdy pojawiał się u nas internet i zaczynały wchodzić coraz to nowe komputery, nie było w okolicach zbyt dużo osób, które znały się dobrze na informatyce, a serwisy tego typu praktycznie w ogóle nie istniały.

Teraz wszystko odwróciło się do góry nogami i jest naprawdę bardzo łatwo o pomoc dobrego i zaprawionego w boju informatyka, który od razu zdiagnozuje, jaki jest nasz problem i co powinno się zrobić, by przywrócić pierwotne działanie komputera i jak zabezpieczyć się na przyszłość, żeby takie sytuacje się więcej nie pojawiały. Strony tego typu co Ipla, mają z reguły własne i wewnętrzne zabezpieczenia i mnóstwo wtyczek, które blokują złośliwe treści i można wchodzić tam spokojnie i korzystać do woli z treści dostępnych na stronie, oraz w aplikacji, czy też na smartfonie, gdyż i takie funkcje oferuje nam ta mocno rozwinięta platforma, należąca do Polsatu.

Bardzo często w swoim życiu miałem okazję korzystać z Ipli, ale nie używałem jej do oglądania filmów, czy serialu, a w większości był to sport, którego ogromnym fanem jestem i znajdowałem tam wiele potrzebnych mi treści o tej tematyce. Jak wiadomo na Ipli można oglądać sporo piłki nożnej, siatkówki, z której stacja udostępniająca nam aplikację słynie, oraz boksu, którego jestem ogromnym fanem i nie raz zarywam nocki wraz z moim znajomym, by nie przegapić jednej z walk, na które czekaliśmy miesiącami.

jak wyłączyć reklamy

Boks jest bowiem bardzo ciężkim sportem dla kibica, gdyż bokser, którego jesteśmy fanem, wychodzi tak naprawdę na ring raz, lub dwa razy w roku. Czekać więc trzeba bardzo długo, a czasem bywam tak, że po roku czekania na naszą gwiazdę, której mocno kibicujemy, walka kończy się w pierwszej rundzie przez knock-out, a my musimy obejść się smakiem i czekać kolejne miesiące na to, by nadeszła kolejna dobrze zapowiadająca się walka, która da nam sporo emocji.

Reasumując więc, Ipla to serwis przeznaczony dla osób w każdym wieku i każdy z nas znajdzie coś ciekawego dla siebie, by w deszczowy wieczór zawiesić oko i zająć swój czas czymś, co mocno nas ciekawi. Dla mnie serwis ten przydaje się bardzo często, gdy w telewizji leci jakieś interesujące wydarzenie sportowe.
Z racji, że nie mam w domu TV, ipla przydaje mi się bardzo i mogę dany mecz odtworzyć na komputerze, a nawet tablecie i oglądać wygodnie w łóżku.

Dla miłośników filmów i seriali znajdzie się także sporo ciekawych pozycji, więc na pewno warto wykupić tam jeden z lepszych pakietów, który da nam także możliwość blokowania i wyłączenia reklam, których nie będziemy musieli wtedy oglądać i film będzie nam się oglądać dużo płynniej.

[Głosów:14    Średnia:1.9/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here