Chcesz uniezależnić się od godzin funkcjonowania placówki bankowej, otrzymując swobodny dostęp do rachunku osobistego? Poznaj możliwości, jakie daje bankowość internetowa. To rozwiązanie, które docenisz za wygodę i oszczędność czasu.

Bankowość internetowa cieszy się dużą popularnością wśród osób mających konto osobiste. Z takiego rozwiązania nie korzysta zaledwie 5% rodaków – z grupy ponad 78% Polaków z aktywnym rachunkiem. Nie ma się czemu dziwić – jest to opcja, która niesie za sobą wiele korzyści.

Zarządzanie kontem z dowolnego miejsca

Dzięki bankowości internetowej możesz korzystać z rachunku z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń – potrzebny jest jedynie dostęp do internetu. Pozwala to dokonywać operacje bankowe bez konieczności wizyty w placówce – choćby siedząc w domu wygodnie na kanapie.

Za pośrednictwem systemu bankowości internetowej możesz swobodnie zarządzać finansami, np. sprawdzać wpływy na rachunek, wykonywać przelewy, planować domowy budżet itp.

Wnioskowanie o produkty bankowe bez wychodzenia z domu

Chcesz otworzyć konto oszczędnościowe? Zależy Ci na ulokowaniu nadwyżki kapitału na korzystnej lokacie? A może potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Bankowość internetowa pozwala na skorzystanie z produktów bankowych – bez konieczności wizyty w placówce.

Zatwierdzanie operacji bankowych bez kodów SMS

Banki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, ulepszając bankowość internetową. Przykładem może być Getin Bank, który wprowadził mobilną autoryzację. Wykonując jakikolwiek przelew, otrzymujesz powiadomienie na smartfon o konieczności zatwierdzenia transakcji. Po weryfikacji danych, wystarczy zatwierdzić przelew zaledwie jednym kliknięciem – bez konieczności przepisywania kodów SMS.

Bankowość internetowa – czy jest bezpieczna?

Bankowość internetowa to już standard. Zacznij więc wykorzystywać jej możliwości, aby ułatwić i usprawnić sobie dostęp do własnych pieniędzy oraz racjonalnie nimi zarządzać. Nie musisz obawiać się również ryzyka – system bankowości internetowej jest bezpieczny. Banki w odpowiedni sposób zabezpieczają swoje strony, co zmniejsza prawdopodobieństwo ataków hakerskich.

Pamiętaj, że i Ty możesz zadbać o kwestie bezpieczeństwa na kilka sposobów. Logując się do systemu wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń, tworząc skomplikowane hasło dostępowe i zmieniając je co kilka miesięcy oraz regularnie aktualizując oprogramowanie, unikniesz problemów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here