Twoje prywatne kino domowe

0
2797

Uwielbiasz oglądać filmy na wielkim ekranie, ale nie przepadasz za chodzeniem do kina? Masz dość szeleszczących w tle zjadaczy popcornu? Denerwują cię rozmowy na sali kinowej, przez które nie słyszysz, co dzieje się na ekranie? Jest na to idealne rozwiązanie!

Zbuduj kino we własnym domu!

Każdy prawdziwy kinoman chociaż przez pięć sekund w swoim życiu marzył o własnym, prywatnym kinie. Takim, w którym nie trzeba spieszyć się z rezerwacją biletów, żeby dostać najlepsze miejsce, które i tak może okazać się zrujnowane przez wysokiego widza w rzędzie wcześniejszym. Takim, w którym żadna gromada dzieci czy ludzi nie będzie się głośno zachowywać, uniemożliwiając dokładne usłyszenie tego, co akurat mówią aktorzy w filmie. Takim, w którym nie spadnie nam nagle na głowę fontanna popcornu, w którym żaden przechodzień nie nadepnie na stopę, próbując wyjść w połowie filmu do łazienki. I w końcu takim, w którym będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać nie tylko reklamy, ale i film, wracając do miejsca, w którym uwaga nagle została rozproszona. W końcu pojawia się okazja do samotnego podziwiania ulubionego hitu niezależnie od tego, czy dopiero miał swoją premierę w kinach, czy też został stworzony wiele lat temu. We własnym kinie domowym nie trzeba się ograniczać, można oglądać, co tylko się zapragnie, tyle razy ile się chce. Nikt nie będzie nikogo mierzył zdziwionym ani pogardliwym spojrzeniem przez tytuł na jaki zdecyduje się pójść. W końcu można oglądać, to co chcesz, jak chcesz, z kim chcesz. Na siedzeniu, o którym wiesz, że jest czyste i wygodne, na którym nikt nigdy nie rozlał coli i pod którym nikt nie przykleił gumy do żucia. W Twoim kinie domowym, to Ty ustalasz zasady.

Kino domowe, jak je zorganizować?

Gdy mamy już wybrane pomieszczenie, w którym powstanie prywatne kino domowe (najlepiej takie, w którym nie ma zbyt wielu okien, a te posiadane łatwo zasłonić roletą albo zasłoną), czas na wybór odpowiedniego sprzętu do oglądania. Zdecydowanie najlepszym wyborem są ekrany ramowe. Dzięki nim można odnieść wrażenie, że znajduje się w najlepszej sali kinowej. Występują w wielu rozmiarach, które można dobrać pod własne preferencje. Ekrany dostępne są zarówno w klasycznej, prostej formie, jak i nietuzinkowej, w formie łuku. Zakrzywione egzemplarze pomagają odnieść wrażenie, że wykreowany na ekranie świat wciąga widza w swoje ramy. Decydując się na kino domowe, można wybrać taki, jaki sobie człowiek zamarzy. Ekrany zbudowane są z aluminium, które zapewnia nie tylko trwałość, ale i lekkość konstrukcji. Dzięki temu o wiele łatwiej przebiega montaż na ścianie, aluminium zapewnia też większą stabilność emitowanych obrazów. Sam ekran zapewnia nie tylko czysty i głęboki obraz, z żywymi, nasyconymi kolorami, ale także oferuje specjalny system redukcji światła. W ten sposób, na ekranach ramowych można oglądać filmy niezależnie od tego, czy jest noc, dzień, czy zapalone zostały światła żarówek tuż obok. Takie ekrany zapewniają niesamowite emocje także w trakcie gier, oferując graczom wrażenie realizmu i niesamowite doznania w trakcie rozgrywki. Dobierając do kompletu więcej głośników, można poczuć się, jakby gra wciągnęła graczy do swojego świata. Takiego kina domowego każdy pozazdrości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here