O własnym domu marzą wszystkie rodziny, a gdy stają się posiadaczami działki budowlanej, nadchodzi czas na realizację. Poszukując projektu, warto przyjrzeć się gotowym opracowaniom, które umożliwiają odpowiednie dopasowanie do potrzeb mieszkańców, są dostępne od ręki, a jednocześnie cena zakupu jest atrakcyjna i pozwala na spore oszczędności już na samym początku drogi do własnego domu.

Wśród dostępnych na rynku propozycji uwagę zwracają gotowe projekty domów oferowane przez Biuro Projektów ARCHON+, których różnorodność pozwala na dużą swobodę wyboru i gwarantuje optymalne dopasowanie do indywidualnych oczekiwań każdej rodziny. Architekci Pracowni przygotowali obszerną kolekcję, liczącą ponad 2200 propozycji, zgrupowanych w dziesiątkach rozmaitych kategorii. Wygodna w obsłudze wyszukiwarka, z zaawansowanymi kryteriami wyboru umożliwia także szybkie wytypowanie konkretnych projektów według istotnych dla Inwestora parametrów. Pomoc w zakresie doboru projektu, spełniającego uwarunkowania lokalizacyjne działki, zgodnego z oczekiwaniami domowników i możliwościami finansowymi, Inwestor może uzyskać, korzystając z bezpłatnych konsultacji z Doradcą Projektowym ARCHON+. Sprawdzi on, czy wybrany projekt domu może być realizowany na konkretnej działce i pomoże klientowi znaleźć optymalny dla niego projekt. Wszystkie projekty domów ARCHON+ są zgodne z obowiązującym normami i przepisami.

Projekt domu

Zaprezentowane poniżej projekty to wybrane propozycje z kolekcji Pracowni, należące do różnych kategorii. Cechą wspólną jest atrakcyjna estetyka wykończenia i funkcjonalność wnętrz, zaprojektowane zostały z dbałością o każdy detal i oferują przyszłym mieszkańcom słoneczne i komfortowe wnętrza. To projekty domów o powierzchni użytkowej od ok. 90 m2 do 150 m2, wyróżniają się optymalnym wykorzystaniem przestrzeni mieszkalnej, uwzględniają praktyczne pomieszczenia gospodarcze i proponują ciekawe aranżacje zarówno wnętrz, jak i tarasów. Warto nadmienić, że dzięki opracowywanym do poszczególnych projektów domów kosztorysom, bazującym na aktualnych krajowych stawkach Sekocenbud, każdy Inwestor przed zakupem projektu może sprawdzić i porównać rzeczywiste koszty budowy domu i odpowiednio dopasować wybór do własnego budżetu.

  • Dom w renklodach 15 (G2) to projekt nowoczesnego domu parterowego z czterospadowym dachem i dwustanowiskowym garażem. Komfortowa przestrzeń, z wyraźnie wyodrębnionymi strefami, oferuje wygodne pomieszczenia dla czteroosobowej rodziny. Elegancka strefa dzienna to duży salon z kominkiem połączony z jadalnią oraz kuchnia ze spiżarnią. Atrakcyjnie zaaranżowany taras łączy tę strefę z ogrodem. Część prywatną współtworzą trzy sypialnie, dwie łazienki i garderoba, a strefa gospodarcza to kotłownia połączoną z pralnią oraz garaż.
  • Dom w malinówkach 14 to prosty i tani w budowie dom z poddaszem użytkowym z dwuspadowym dachem. Oferuje wygodną, funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń dla kilkuosobowej rodziny. Strefę dzienną z salonem z jadalnią i kuchnią uzupełnia duży narożny taras. Na parterze znalazło się miejsce na dodatkowy pokój i łazienkę z prysznicem tuż obok. Strefa nocna to trzy pokoje doświetlone nowoczesnymi portfenetrami oraz garderoba i łazienka z pełnym wyposażeniem. W projekcie przewidziano także miejsce na liczne szafy do przechowywania, a pomieszczenie gospodarcze można przeznaczyć na obszerną pralnię i suszarnię.
  • Dom w trytomach jest projektem małego domu do 70m2 powierzchni zabudowy, odpowiednim na niewielką działkę. Ten nowoczesny dom z poddaszem użytkowym, z okazałymi przeszkleniami i atrakcyjną elewacją, wyróżnia się racjonalną organizacją powierzchni. Kominek w centrum dziennej strefy sprawia, że zyskuje ona przytulny klimat. Na parterze mieści się też łazienka i kotłownia połączona z pralnią. Duży narożny taras powiększa przestrzeń wypoczynkową parteru. Poddasze to strefa nocna z trzema pokojami i komfortową łazienką.
  • Dom w nefrisach (G2) to przestronny komfortowy dom z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Nowoczesny budynek z pięknie wykończoną elewacją prezentuje się niezwykle elegancko. Przestronna otwarta strefa dzienna z klimatycznym kominkiem to komfortowy salon, jadalnia i kuchnia. Wnętrze z dwóch stron zostało otwarte na atrakcyjny, narożny taras, który zapewnia domownikom przestronną strefę wypoczynku. W drugiej części parteru mieści się dodatkowy pokój oraz łazienka. Doskonale doświetlona część prywatna na poddaszu oferuje trzy przestronne pokoje, komfortową łazienkę, garderobę i pralnię.

dom projekt archon+

Zapraszamy na www.archon.pl i życzymy znalezienia projektu, z którym spełnisz marzenia o własnym domu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here