PrestaShop – wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

0
1672

PrestaShop to otwarte oprogramowanie wykorzystywane do obsługi i zarządzania sklepami internetowymi. Dostępne w 41 językach w tym polskim pozwala na zintegrowanie sklepu z popularnymi systemami płatności oraz z firmami logistycznymi. Szeroki wybór szablonów oraz wysoka funkcjonalność sprawia, że z PrestaShop korzysta dziś wiele firm. Co warto wiedzieć o zarządzaniu sklepem internetowym opartym na tym popularnym skrypcie?

PrestaShop – intuicyjne i rozbudowane zarządzanie sklepem internetowym

PrestaShop cieszy się ogromną popularnością wśród firm posiadających swoje sklepy internetowe. Jego zaletą jest bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny panel administracyjny, który pozwala na zarządzanie sklepem oraz dokonywanie potrzebnych modyfikacji. Blisko 2000 gotowych szablonów do wyboru dostępnych w bazie umożliwia dostosowanie wyglądu oraz układu sklepu do każdej działalności oraz stworzenie unikalnego i przystępnego dla klientów wyglądu strony. Możliwe jest także wykonanie własnego projektu szablonu, co użytkownikom PrestaShop umożliwia Olicom.

PrestaShop to oprogramowanie stworzone specjalnie z myślą o osobach, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy w zakresie tworzenia stron www oraz zarządzania nimi. Panel administracyjny jest maksymalnie przejrzysty oraz napisany w przystępnym języku, co pozwala każdemu użytkownikowi na dotarcie do potrzebnych mu funkcji oraz samodzielne zarządzanie funkcjonalnością swojego sklepu. A możliwości jest naprawdę wiele!

PrestaShop posiada wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają zarządzanie działalnością prowadzoną online. Użytkownicy mogą korzystać m. in. z wbudowanych systemów rabatowych, komentarzy oraz prezentacji wybranych produktów. Do ich dyspozycji są także rozbudowane narzędzia przeznaczone do analizowania dokonanych przez klientów zamówień. Bardzo przydatną funkcją, którą oferuje PrestaShop jest również newsletter, do którego mogą zapisywać się klienci zainteresowani promocjami oraz nowymi produktami.

PrestaShop wsparcie dla początkujących użytkowników

Osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w obsłudze sklepu internetowego i są nieco zagubione w rozbudowanej funkcjonalności oferowanej przez oprogramowanie mogą skorzystać z usług firm oferujących usługę PrestaShop wsparcie. Jest ona skierowana do wszystkich firm, których działalność e-commerce opiera się na tym popularnym skrypcie.

Wsparcie obejmuje m. in. naprawę błędów we funkcjonowaniu sklepu internetowego, podniesienie jego funkcjonalności oraz specjalistyczną pomoc w zakresie rozwijania biznesu online. PrestaShop wsparcie pozwala także na powierzenie wykonania konkretnych zadań w sklepie profesjonalnym deweloperom, grafikom oraz UX-designerom. Z usługi mogą skorzystać także osoby i firmy, które dopiero planują uruchomienie sklepu internetowego opartego na oprogramowaniu PrestaShop.

Firmy oferujące usługę PrestaShop wsparcie najczęściej pracują w systemie godzinowym. W praktyce oznacza to, że możemy wynająć konkretnego specjalistę lub ich zespół na określony czas potrzebny do wykonania niezbędnych prac w sklepie internetowym. Korzystając z usług profesjonalistów specjalizujących się w obsłudze PrestaShop każdy użytkownik już na wstępie zyskuje pewność, że jego sklep będzie wyglądał oraz funkcjonował w prawidłowy sposób.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here