Nagła awaria maszyny produkującej zamówienie dla ważnego klienta? Surowce nie dojechały na czas? Wpadło nowe zamówienie o najwyższym priorytecie? Są sposoby na to, by te przykładowe sytuacje nie wzbudzały negatywnych, nerwowych skojarzeń. Wystarczy zaufać myśli technologicznej najlepszych w polsce programistów i rozwiązaniom, które są w stanie wyręczyć Cię w wielu trudnych i bardzo wymagających czynnościach, związanych z zarządzaniem firmą produkcyjną.

Nasza propozycja to program dla produkcji OptiMES, ze szczególnym naciskiem na jeden z jego modułów – system APS. APS, czyli Advanced Planning and Scheduling, stanowi odpowiedź na dynamicznie zmieniające się otoczenie przedsiębiorstw produkcyjnych i stale rosnące wymagania klientów, zarówno wobec jakości dostarczanych produktów, jak i samej obsługi i terminowości wypełniania zleceń. Właściwe planowanie produkcji i zamówień przynosi firmie liczne korzyści, które mają przełożenie na wydajność, wyniki finansowe, ale także morale panujące wśród zatrudnionej załogi i jakość jej pracy.

Działanie narzędzia OptiMES i modułu APS opiera się na systemie informatycznym monitorującym pracę maszyn produkcyjnych, zbierającym informacje o parametrach i danych w toku produkcji. Dzięki zdolności do zestawiania tych danych z informacjami o dostępności surowców i zasobów ludzkich do pracy, bieżących zamówieniach i terminach ich realizacji, system APS tworzy plany produkcji uwzględniające wszystkie – mniej i bardziej znaczące zmienne. Co więcej, nie dość, że perfekcyjnie planuje, to robi to błyskawicznie, już w kilka sekund. Wszystko za sprawą zaawansowanych algorytmów, które ograniczają ryzyko jakichkolwiek błędów przy planowaniu i harmonogramowaniu produkcji do minimum.

Potrzebujesz więcej argumentów? Oto dlaczego warto zacząć działania z OptiMESem:

– zaoszczędzisz cenny czas, bo system APS m.in. pomaga znacząco skrócić cykl produkcyjny i ograniczyć liczbę przezbrojeń (a także skrócić je do minimum);

– wygenerować większe zyski, wynikające przede wszystkim z wyższej wydajności, ale także z licznych oszczędności – np. w postaci zredukowania zapasów magazynowych;

– utrzymasz stałych klientów i pozyskasz nowych – ponieważ, np. zwiększenie terminowości wykonywania zleceń, podwyższenie jakości produktów końcowych czy sprawna obsługa klienta przekonają partnerów biznesowych, by nawiązać stałą współpracę i robić Tobie dobry PR.

Jeżeli myślisz o tym, że planowanie produkcji z systemem APS to rozwiązanie dla Ciebie, koniecznie sprawdź nasz program dla produkcji! Dopracowaliśmy wszystkie funkcje, dostosowujemy go do indywidualnych potrzeb klientów, przeprowadzamy przez cały proces wdrożenia, a nawet zapewniamy wsparcie serwisowe. Gdyby tego było mało – możesz spróbować dwutygodniowego okresu testowego, który daje możliwość zapoznania się z możliwościami i użytecznością narzędzia OptiMES.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – pod 517 827 436 lub biuro@syneo.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here