Nowy iPhone XS i jego ochrona

0
1863

Najnowsza propozycja od Apple w samym sercu skrywa procesor A12 Bionic, a także 6-rdzeniowy układ CPU.

Osoby, które nie mogły doczekać się premiery iPhone XS z pewnością nie zawiodły się, kiedy Apple zdecydowała się na zaprezentowanie nowego urządzenia zwolennikom zamieszkującym całą kulę ziemską. Telefon, tak jak wskazywały wieści jest imponujący, o czym świadczyć może chociażby jego nietuzinkowa formuła, wyglądem do złudzenia przypominająca starszy model X.

Potwierdzeniem najwyższego kunsztu wykonania są także słowa Tim Cooka, który w trakcie prezentacji nowego sprzętu powiedział ,,Jest to najbardziej zaawansowany iPhone, jakie Apple kiedykolwiek stworzył”. Nie musisz wierzyć mu na słowo. W zasięgu Twojej ręki pozostaje model, który wyprzedza o klasę pozostałe telefony, jakie obecnie można obserwować na rynku, a jednocześnie uważać je za niszowe produkty.

Zastanawiasz się, co pozwala na mianowanie go tą jakże zaszczytną funkcją? Spieszymy z wyjaśnieniami!

Przede wszystkim, na szczególną aprobatę zasługuje wyświetlacz o przekątnej 5,8 cala. Ponadto, obudowa jak we wcześniejszym modelu została wykonana z chirurgicznej próby stali nierdzewnej.  Natomiast ekran może poszczycić się zagwarantowaniem swojemu właścicielowi wcięcia na FaceID, które umożliwia identyfikowanie posiadacza iPhone XS za pomocą rysów jego twarzy. Jak mawiają eksperci, sprzęt nie boi się wody, piwa, soku, a nawet kawy. Za sprawą nienagannego wykonania nie stanowią dla niego nawet najmniejszego zagrożenia.

Telefon jest obecnie dostępny na rynku w trzech kolorach – Space Gray, srebrnym oraz złotym. W nowym iPhone XS zostały również usprawnione głośniki stereo oraz parametry wyświetlacza, głównie dotyczące rozdzielczości. To prawdziwy zapach na pozycję lidera w kategorii ,,najlepszy smartphone do Youtube”.

Kompletne zabezpieczenie iPhone XS, nigdy nie będzie gwarantowało tak wysokiej skuteczności, jak wtedy, kiedy zaopatrzymy go w oryginalny zestaw ochronny  w sklepie flavour-design.pl. Chociażby etui iPhone XS – w przykładowym zestawie, znajdować się będzie oprócz szkła hartowanego na przód, dodatkowe szkło na tył, a także solidny i niezwykle praktyczny bumper, który z łatwością ochroni ramkę telefonu przed możliwością pojawienia się zarysowań czy innego rodzaju urazów mechanicznych.

Mamy nadzieję, że za sprawą usług, jakie z przyjemnością jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować, nowy nabytek posłuży przez długie lata w nienagannej kondycji. iPhone XS to gratka dla kolekcjonerów i miłośników nowinek technologicznych. Nie mniej jednak, jakość urządzenia patrząc z perspektywy przydatności stoi na wysokim poziomie i nie pozostawia wiele do życzenia.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here