Uszczypliwi powiedzą, że wybierając iPhone’a płacisz tylko za logo z jabłkiem i „łatkę” marki premium. Większość takich życzliwych raczej nie miała jednak do czynienia z dłuższą eksploatacją tych urządzeń. Różnica uwypukla się z czasem. To, że większym zainteresowaniem od napraw Androidów cieszy się serwis iPhone nie oznacza, że te telefony są bardziej awaryjne. Oznacza to, że je opłaca się naprawiać.

Najczęstsze usterki w iPhone

Sprawdzalność i przewidywalność zarówno podzespołów Apple, jak i systemu iOS sprawiają, że można stworzyć standardową listę najczęściej występujących usterek iPhone.

Należą do nich słaba bateria w przypadku długo oraz intensywnie użytkowanych urządzeń, zacinające się klawisze boczne, a także problemy z gniazdem ładowania czy cichy głośnik lub mikrofon – przeważnie skutek nagromadzonego z czasem brudu.

To także pokłosie upadku telefonu lub innych uszkodzeń mechanicznych – królują tutaj pęknięta szybka, uszkodzony wyświetlacz, brak zasięgu, zbita obudowa oraz uszkodzony układ ładowania iPhone.

Odrębną kategorię stanowią naprawa po zalaniu oraz naprawa płyt głównych – iPhone’y z takimi uszkodzeniami wymagają zaawansowanej diagnostyki, a każde uszkodzenie należy potraktować indywidualnie.

Naprawa w profesjonalnym serwisie czy na własną rękę?

Niezależnie od przypadku, naprawa w serwisie zawsze będzie pewniejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem. O wysokiej cenie iPhone’ów decyduje w znacznej mierze zaawansowanie technologiczne poszczególnych podzespołów. Ponadto, specyfiką Apple jest dążenie do komplikowania napraw, więc praca nad tymi urządzeniami wymaga ogromnej znajomości anatomii „jabłka” oraz dysponowania specjalistycznym zapleczem sprzętowym. Standardowy pakiet narzędzi oraz ogólna wiedza na temat elektroniki to stanowczo za mało.

Te wymogi spełnia nie każdy serwis iPhone. Katowice to wielkie miasto, mogące się poszczycić naprawdę wieloma punktami napraw telefonów. Zakres i poziom oferowanych usług mogą się jednak znacznie różnić. Mnogość serwisów może przysporzyć o zawrót głowy. Istnieją jednak serwisy, w których ofercie znajduje się naprawa wysyłkowa. Wybierając serwis iPhone Katowice, postaw na wiele lat obecności na rynku, zaufanie klientów oraz maksymalny poziom specjalizacji pod każdym względem.

Najlepiej będzie wybrać taki punkt, który sprawę raz – dwa załatwi dla Ciebie bezpośrednio z Twojego domu, bez dodatkowej fatygi i spotęgowanych kosztów. Za to z darmowym kurierem, najdłuższą gwarancją oraz oryginalnymi częściami.

Jak działa wysyłkowa naprawa iPhone w Katowicach?

Zamów naprawę wysyłkową w AppleFix bez wychodzenia z domu. Nie musisz nawet myśleć o drukarce. Usterkę z łatwością wybierzesz z poziomu strony, a wszystkie informacje dodatkowe możesz ująć w formularzu – w tym chęć wykonania darmowej diagnostyki podstawowej przed naprawą lub preferowany sposób płatności.

Koszt naprawy nie będzie niespodzianką – żadnych napraw technicy nie podejmą się bez Twojej akceptacji wyceny. Także wysyłka do serwisu nie obciąży Cię dodatkowo – jest bezpłatna w przypadku realizacji naprawy. Oszczędzisz czas, bo kwestią etykiety zajmie się kurier. Za ubezpieczoną przesyłkę powrotną zapłacisz jedynie 20 złotych. W przypadku wielu usług urządzenie możesz otrzymać z powrotem nawet na drugi dzień roboczy.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here