Lokalna drukarnia czy zamówienie wydruków online?

0
1692

Wiele standardowych usług poligraficznych jest oferowanych w lokalnej wersji samoobsługowej i w formie pełnej obsługi – jednak obie opcje są wyjątkowe, jeśli chodzi o korzyści, które oferują. Jeśli jesteś osobą samozatrudnioną lub zatrudniasz skromną siłę roboczą, zrozumienie, która usługa jest najbardziej zgodna z potrzebami Twojej małej firmy, pomoże Ci wybrać odpowiednią opcję.

Pełna obsługa drukarni online – coś dla Twojego biznesu

Oszczędność czasu na ważne zadanie bez utraty jakości może uwolnić cenne godziny w napiętym harmonogramie każdego przedsiębiorcy. Samoobsługowe usługi poligraficzne właśnie to robią – pozwalają zamawiać materiały drukowane online, w zaciszu własnego domu lub biura. Po zakończeniu drukowania możesz odebrać gotowy produkt w terminie, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu. Jeśli jesteś naprawdę zagoniony, możesz nawet zamówić dostawę.

Czas realizacji drukowania w takiej drukarni jest naprawdę szybki. W niektórych przypadkach, jeśli wybierzesz usługę drukowania broszur, plakatów lub banerów i złożysz zamówienie do wczesnego popołudnia, będziesz mógł odebrać je nawet tego samego dnia! Dodatkowo warto wspomnieć, że obsługa użytkowników drukarni internetowej jest na bardzo wysokim poziomie – przecież bezproblemowe połączenie online klienta ze sprzedawcą to podstawa tego biznesu. Należy również pamiętać, że taka kompleksowa opcja online wcale nie jest droższa od tej proponowanej przez drukarnie lokalne. Doskonałym przykładem jest dobredrukowanie.pl, gdzie znajdziesz rozwiązania dla dużych i małych firm a osoby odpowiedzialne za opiekę nad klientem doradzą, która oferta jest dla Ciebie najlepsza.

Aby skorzystać z kompleksowej usługi drukowania online musisz jedynie: 

  • założyć konto
  • podać informacje osobiste i biznesowe

Jeśli planujesz dostawę zamówienia, musisz także podać informacje o płatności oraz oczywiście adres odbioru. Nie każdy chce udostępniać te informacje w internecie, jeśli jesteś jedną z tych osób niestety – pozostaje Ci tylko lokalna drukarnia. 

Drukarnia lokalna – gorsza czy po prostu mniej kompleksowa? 

W opozycji do powyższej bardziej nowatorskiej opcji jest też forma bardziej stacjonarna i samoobsługowa, która jest zwykle wolniejsza niż wyżej wymieniona, i to właśnie w przypadku wykonywania wielu odbitek lub fotokopii. Musisz zrobić wszystko sam  np. w celu wykonania tysięcy kopii strony lub skopiowania dużego cyfrowego dokumentu będziesz musiał w to włożyć dużo pracy i może to zająć naprawdę dużo czasu. Złożenie dużego zamówienia online i odebranie go w dogodnym terminie, gdy będziesz gotowy, jest lepszym podejściem. Zadanie zostanie wykonane przez wyszkolonego pracownika, oszczędzając czas i ból głowy.

Teraz poświęć trochę czasu na rozważenie swoich możliwości i wybierz tą, która odpowiada Ci najbardziej, z wszystkimi swoimi wadami i zaletami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here