Po Black Friday, który w tym roku przypada dokładnie 29 listopada, nadchodzi czas na Cyber Monday – ten odbędzie się już 2 grudnia. Moda na te dni wyprzedażowe przyszła do nas z Ameryki i dzisiaj również w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo praktycznie wszystkie sklepy i punkty usługowe obniżają ceny nawet o 70%. To nie lada gratka nie tylko dla fanów zakupowego szaleństwa, ale także dla tych, którzy rzeczywiście nie mają środków, by realizować swoje cele zakupowe w standardowych cenach. Nie bez powodu niejeden Polak specjalnie na Black Friday czy Cyber Monday zaciąga kredyt gotówkowy.

Black Friday dotyczy wyprzedaży w sklepach stacjonarnych, chociaż na obniżki cenowe można liczyć również w sieci. Cyber Monday to natomiast prawdziwe szaleństwo zakupów online. Organizatorzy specjalnych promocji cenowych wzięli pod uwagę wzrost zakupów w sklepach www i zaczęli oferować tanie zakupy także tym, którzy chcą je dokonywać bez konieczności wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach.

Jaki kredyt gotówkowy zaciągnąć na Cyber Monday?

Najlepszym produktem finansowym, dzięki któremu będzie można zrealizować zakupy w okazyjnej cenie, jest kredyt gotówkowy na dowolny cel, który można znaleźć Totalmoney. Procedury jego otrzymania nie są dość skomplikowane, a instytucje bankowe nie wymagają wskazania celu czy dodatkowego zabezpieczenia. Oczywiście, w każdym przypadku weryfikowana jest zdolność kredytowa potencjalnego kredytobiorcy, by minimalizować ryzyko jego ewentualnej niewypłacalności, natomiast bank zupełnie nie ingeruje w to, na co przeznaczone zostaną udzielone środki. Dzięki temu kredytobiorca może podzielić pieniądze i wydać je dosłownie, na co tylko chce.

Warto wspomnieć, że Cyber Monday oferuje w doskonałej cenie nawet spore inwestycje, takie jak meble czy sprzęt RTV/AGD. Jeśli ostateczny odbiorca dokładnie zna swoje potrzeby, a nawet wybrał już konkretny produkt, może starać się o kredyt celowy. Ten oferowany jest na preferencyjnych warunkach, bardzo często z niskim oprocentowaniem. Ograniczeniem jest jednak konieczność wskazania celu, a następnie udokumentowanie jego nabycia. Nie ma jednak żadnych przeszkód, by to właśnie z tego zobowiązania skorzystać w ramach realizacji zakupów na Cyber Monday.

Na co zwracać uwagę wybierając kredyt gotówkowy na Cyber Monday?

Jeśli chcemy cieszyć się pełnym portfelem w okresie wyprzedaży w sklepach, o kredyt gotówkowy należy ubiegać się odpowiednio wcześniej. Okazuje się, że weryfikacja zdolności kredytowej trwa minimum kilka dni. Co więcej, czy na pewno opłaca się zaciągać takie zobowiązanie? Może okazać się, że oprocentowanie oraz narzucone przez bank koszty około kredytowe sprawią, że za dany produkt finalnie zapłacimy jeszcze więcej, aniżeli w czasie bez specjalnej promocji.

Jeśli środki mają być uzyskane szybko i bez żadnych kosztów, może warto zainteresować się ofertami tzw. chwilówek. Można je zaciągać nawet w 15 minut, do tego firmy pożyczkowe oferują zobowiązania za 0 złotych. Oznacza to, że pożyczkobiorca spłaca dokładnie tyle, ile pożyczył.

Jak wybrać dobry kredyt gotówkowy na Cyber Monday?

Bez względu na to, jakie zobowiązanie kredytowe wybierzemy, w pierwszej kolejności warto porównać co najmniej kilka ofert. Najlepiej wpisać w wyszukiwarkę hasło typu „kalkulator kredytowy online 2019„, by oszacować możliwe koszty takiego wsparcia i ocenić opłacalność. Istnieje jeszcze jedno dobre narzędzie do weryfikacji zobowiązań, takich jak kredyt gotówkowy.

Kalkulator szacuje koszty, ale to ranking pozwoli porównać inne warunki, takie jak ograniczenia, bonusy, dodatkowe koszty czy termin spłaty. W przypadku kredytów i pożyczek zaciąganych specjalnie na Cyber Monday liczy się przede wszystkim oferta atrakcyjna pod względem niskich kosztów, bo przecież zależy nam na oszczędnościach. Z całą pewnością te najlepsze propozycje warto poznać co najmniej kilka tygodni przed dniem wielkich przecen.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here