Kreatywne nadruki robią w ostatnich latach prawdziwą furorę, zwłaszcza na odzieży. Nic dziwnego, w końcu samodzielnie zaprojektowana koszulka pozwala wyróżnić się w szarym tłumie, sprawić komuś niebanalny prezent lub przygotować wygodne uniformy dla pracowników. Poznaj szczegóły całego procesu produkcji koszulki z własnym nadrukiem.

Koszulki z własnym nadrukiem, w których się wyróżnisz

W dobie wszechobecnych sieciówek, produkujących odzież na masową skalę i ubierających wszystkich jednakowo, coraz więcej osób szuka sposobów na wyróżnienie się i odejście od tego nurtu. 

Koszulki z własnym nadrukiem są jednym z najpopularniejszych sposobów na to, by nosić się dokładnie tak, jak to sobie wymarzysz. Chcesz, by na nadruku znalazła się zaprojektowana przez Ciebie grafika, obrazek Twojego dziecka lub fotografia pupila? A może marzy Ci się koszulka z własnym zdjęciem? 

Najbardziej cenione na rynku firmy, oferujące nadruki na koszulkach nie stawiają swoim klientom w zasadzie żadnych ograniczeń. Proponują najlepszej jakości materiały, z których uszyta jest odzież i bardzo trwałe, odporne na pranie nadruki, które wykonuje się przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W dalszej części zdradzamy najlepszą – naszym zdaniem – firmę, w której dostępne są koszulki na zamówienie.

Koszulki z nadrukiem – doskonały pomysł na prezent

Koszulki z nadrukiem to jednak propozycja nie tylko dla tych, którzy lubią na co dzień prezentować się oryginalnie. Świetnym pomysłem jest zamówienie własnoręcznie zaprojektowanej koszulki w prezencie okolicznościowym.

Chcesz niebanalnie obwieścić drugiej połówce, że zostanie rodzicem lub w niezwykły sposób poinformować przyszłych dziadków o pojawieniu się w niedalekiej przyszłości wnuczka lub wnuczki? A może organizujesz wieczór panieński lub kawalerski dla znajomej osoby i chcesz zaakcentować ten dzień w szczególny sposób? 

Zamówienie na te czy inne okazje koszulki z nadrukiem będzie nie tylko cudowną niespodzianką, ale i genialną pamiątką na lata. Warto pokusić się o własnoręczne projektowanie koszulek, by sprawić bliskim radość.

Nadruki na koszulkach firmowych

Koszulki na zamówienie są bardzo chętnie wybierane również przez właścicieli firm, którzy chcą dla swoich pracowników stworzyć wygodne uniformy.

Jeśli prowadzisz własny biznes i zatrudniasz ludzi, zaprojektuj koszulkę z logo firmy, by zamówić po egzemplarzu dla każdego.

Jeżeli w Twojej firmie nie korzysta się z uniformów, koszulki z nadrukiem mogą przydać się podczas wyjazdów integracyjnych czy innych, specjalnych wydarzeń, w czasie których będą stanowiły ciekawy gadżet dla pracowników. Warto na nadruku podkreślić wówczas wyjątkowość tej chwili, by została zapamiętana.

Zaprojektuj koszulkę w 3 krokach

Projektowanie koszulek jeszcze nigdy nie było tak proste! Koszulki na zamówienie z własnym projektem wydruku dostępne są na https://extra-koszulki.pl. Cały proces składa się tylko z trzech prostych kroków:

  • wybierasz dogodny model, kolor i rozmiar koszulki, na której chcesz umieścić swój nadruk;
  • wzór nadruku wybierasz z kreatora gotowych projektów, tworzysz własny napis lub dodajesz własne zdjęcie, grafikę czy logo;
  • czekasz na przesyłkę i cieszysz się samodzielnie stworzoną koszulką.  

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów Extra Koszulek i zaprojektuj koszulkę swoich marzeń, w której będziesz się wyróżniał, która sprawi komuś radość lub która świetnie nada się dla Twoich pracowników. Pamiętaj, że ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Powodzenia!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here