Ile kosztuje strona internetowa w Warszawie?

0
1798

Działasz w branży już od jakiegoś czasu ale w dalszym ciągu nie masz własnej strony internetowej? A może strona www twojej firmy odbiega od obecnych standardów? Sprawdź dlaczego warto zainwestować w witrynę i poznaj orientacyjny koszt takiej usługi.

Zdecydowana większość osób nie wyobraża sobie życia pozbawionego dostępu do globalnej sieci. Nie ma w tym jednak absolutnie nic dziwnego, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość udogodnień wynikających z użytkowania globalnej sieci. Obecnie za pomocą internetu bez problemu opłacimy rachunki, zrobimy różnego rodzaju zakupy, zapiszemy się na dowolny rodzaj kursu, obejrzymy film, przeczytamy książkę, poznamy nowych znajomych i… i można tak wymienić w nieskończoność, bowiem globalna sieć daje użytkownikom niewyobrażalną ilość możliwości. Ogromny potencjał internetu już dawno dostrzegli przedsiębiorcy pragnący dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Naturalnie wykorzystanie wspomnianego potencjału nie jest możliwe bez posiadania firmowej strony www. Ile więc kosztuje strona www w Warszawa? 

Inwestycja, która się opłaca

Jeśli sądzisz, że do promowania swoich usług wystarczy ci darmowy profil na Facebook’u czy też innym portalu społecznościowym, to jesteś w dużym błędzie. W praktyce bowiem fanpage stanowi jedynie dodatek do witryny. Dlaczego? Ponieważ żaden rodzaj profilu nie umożliwi ci przekazania potencjalnym klientom wszystkich, poszukiwanych przez nich informacji. Warto przy tym dodać, że klient, który nie jest w stanie zapoznać się z pełną ofertą firmy częstokroć rezygnuje z jej usług. Właśnie dlatego warto zdecydować się na posiadanie własnej strony internetowej. 

Strona www dopasowana do potrzeb

Wielu przedsiębiorców wzbrania się przed zleceniem stworzenia strony internetowej ponieważ zakłada, że wykonanie usługi będzie po prostu zbyt kosztowne. No dobrze, ale ile – konkretnie – kosztuje strona www? Wbrew pozorom indywidualny projekt strony www wcale nie musi być drogi! Przykładowo ceny prostej strony internetowej wykonanej przez profesjonalną, warszawską agencję interaktywną (www.stronywarszawa.pl) rozpoczynają się już od 1500 zł. Trudno w to uwierzyć? Wystarczy spojrzeć na zamieszczony cennik:  https://stronywarszawa.pl/cennik-stron-www/. Jak widać na powyższym przykładzie, już mała inwestycja może zwiększyć szanse przedsiębiorstwa na poszerzenie grupy klientów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here