Dobry antywirus chroni nie tylko system operacyjny komputera, ale również Ciebie. Zabezpiecza Twoje dane, dba o Twoje pliki i pozwala bezpiecznie korzystać z Internetu. Przestępczość internetowa nieustannie się rozwija, a do dyspozycji hakerów jest coraz więcej zaawansowanych narzędzi.

Codziennie do sieci trafiają nowe szkodniki, z którymi nie każdy antywirus może sobie poradzić. Tylko w 2019 roku jedna z systemowych aplikacji ochronnych zablokowała około 2 mld instalacji złośliwych programów!

Dlatego trzeba zaopatrzyć się w najlepsze oprogramowanie antywirusowe, które zapewni nam skuteczną ochronę na najwyższym poziomie! Tylko wówczas żadne malware nie przedostanie się do naszego systemu.

Jak wybrać najlepsze oprogramowanie antywirusowe?

Na rynku znajdziemy wiele produktów, jednak nie każde oprogramowanie antywirusowe będzie dla nas odpowiednie. Nie każdy antywirus skutecznie chroni przed malware i nie każdy rozpoznaje najświeższe szkodniki zero-day, które sprytnie wykorzystują wszelkie luki w zabezpieczeniach.

W wyborze najlepszego antywirusa pomoże nam ranking programów ochronnych 2019 roku. Testy przeprowadzone przez ekspertów z AV-Test są wiarygodnym źródłem wiedzy o skuteczności programów antywirusowych.

Sprawdzono każdy aspekt ich działania, przetestowano ich skuteczność, poziom zabezpieczeń oraz dodatkowe funkcje i rozwiązania. Jaki antywirus okazał się najlepszy?

Najlepszy antywirus 2019 roku

W rankingu najlepszych antywirusów 2019 roku wyłoniono liderów, którzy w systemach zabezpieczeń przed cyberprzestępczością nie mają sobie równych. Na szczycie zestawienia znalazł się program Bitdefender! Czym zasłużył sobie na to wyróżnienie?

Antywirus Bitdefender to produkt pełen użytecznych funkcji i zaawansowanych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się we wszystkich urządzeniach narażonych na ataki z zewnątrz. Posiada bardzo czuły skaner plików i systemu operacyjnego, sprawdza solidność haseł zabezpieczających, skutecznie blokuje wszelkie zainfekowane połączenia oraz kontroluje szczelność barier ochronnych w zainstalowanym oprogramowaniu. Jeśli pojawi się intruz, który mógłby zagrażać naszemu bezpieczeństwu, antywirus Bitdefender szybko go zlokalizuje i zablokuje.

Dzięki zastosowaniu autorskich systemów producenta, oprogramowanie antywirusowe gotowe jest na najnowsze zagrożenia pojawiające się w sieci. Wykrywa szkodliwe aplikacje za pomocą aktualnej bazy sygnatur oraz rozpoznaje 100% szkodników na podstawie mechanizmów behawioralnych. Ponadto neutralizuje szkody i skutecznie usuwa wszelkie pozostałości po złośliwym oprogramowaniu.

Bitdefender może pochwalić się również kontrolą rodzicielską, wbudowaną siecią VPN, narzędziami, które uniemożliwiają śledzenie użytkownika w sieci oraz silną ochroną przed phishingiem. Uzyskał także najwyższe możliwe wyniki w testach funkcjonalności oraz wydajności.

Nie podlega wątpliwościom, iż antywirus Bitdefender to silny zawodnik, z którym możemy czuć się bezpiecznie. Wejdź na https://bitdefender.pl/ i dowiedz się więcej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here