Każdy rok przynosi masę nowych pomysłów a propos obchodów tego szczególne-go dla wszystkich zakochanych dnia. W obecnych czasach gama prezentów jest praktycznie nieograniczona i praktycznie każdy może znaleźć coś, co przyniesie radość partnerowi. Nawet najwięksi malkontenci przestaną narzekać, gdy otrzyma-ją oryginalny, spersonalizowany prezent, voucher do spa, albo prezent w postaci weekendowego wyjazdu do atrakcyjnego kurortu. A więc jak konkretnie można spędzić Walentynki 2021? Podpowiadamy.

Wspólny wyjazd

Celebrujcie razem ten piękny czas podczas weekendowej wyprawy. Może to być wyjazd w polskie góry, nad polskie morze lub do innego miejsca, które jest dla Was bliskie i wiąże się miłymi wspomnieniami. Piesze wycieczki po górach, zjazdy na desce czy nartach, podziwianie widoku morza, spacery plażą, oddychanie fantastycznym świeżym powietrzem, pyszne jedzenie i wieczorne aktywności – kto by nie ucieszył się z tak wspaniałego weekendu? Podczas tych kilku dni można odpocząć we dwoje i naładować do pełna życiowe akumulatory.

Ekstremalne walentynki 2021 we dwoje

A może tak coś ekscytującego? Jeśli oboje lubicie ryzyko i nutkę szaleństwa, warto pomyśleć o naprawdę wyjątkowym przeżyciu. Do tej kategorii można zaliczyć off road, gokarty, skok ze spadochronem, lot balonem, lot paralotnią, tunel aerodynamiczny. Takie przygody z dreszczykiem emocji są idealnym kluczem do zacieśnienia Waszej relacji i przeżycia czegoś niestandardowego, co będziecie jeszcze długo wspólnie wspominać. A może właśnie w ten sposób odkryjecie nową wspólną pasję, którą będziecie skutecznie praktykować?

Poczytaj mi coś seksownego

Jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej o sobie i swoich potrzebach, możecie sprawić sobie książki o tematyce miłosnej. Mowa tu przede wszystkim o lekturach, dzięki których dowiecie się jak stworzyć szczęśliwy i udany związek, bądź jak rozwijać uczucie. Są to poradniki oraz książki psychologiczne sprawdzonych ekspertów, które uczą jak żyć ze sobą długo i szczęśliwie. Podczas Walentynek 2021 połóżcie się wygodnie na kanapie, sięgnijcie po miłosne lektury, które mogą skłonić Was do dyskusji o swoich potrzebach i oczekiwaniach oraz mogą stać się impulsem do wzniesienia obecnej relacji na wyższy poziom.

Chcemy tańczyć

Czemu nie wybrać się na wspólny kurs tańca? Być może już w tym roku odbędzie się Wasze wesele i chcecie przećwiczyć pierwszy taniec, a poza tym nauczyć się czegoś nowego od zawodowców, którzy przetańczyli całe życie, i to z dobrym efektem? A może po prostu jesteście fanami tańca? Kurs tańca dla dwojga to bardzo oryginalny prezent skłaniający do bliskości na parkiecie, będący też pretekstem do spotkań we dwoje. To również bardzo dobra metoda na chwilę relaksu i oddechu dla par o długim stażu i do spędzenia świetnych momentów tylko sam na sam.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here