Jak zabezpieczyć ekran iPhone SE 2020? Szkło czy folia?

0
1395

Iphone SE 2020 jest najnowszym modelem ze stajni Apple, którego premiera odbyła się 15 kwietnia obecnego roku. Najtańsze urządzenie tej najbardziej popularnej na świecie marki z logiem jabłka, do złudzenia przypomina modele z numerami 7 i 8. Różni się jednak znacząco parametrami, które ukryte są w tym niewielkim smartfonie o przekątnej 4,7 cala. Dlatego warto pomyśleć o zabezpieczeniu ekranu SE 2020, aby mógł posłużyć nam jak najdłużej. Nasz wybór powinien skupić się na szkłach hartowanych lub foliach ochronnych, dlatego spróbujemy doradzić jaki produkt będzie najlepszym wyborem.

Szkło hartowane – skuteczna ochrona ekranu

Jeżeli chcemy solidnie zabezpieczyć wyświetlacz to warto zwrócić swoją uwagę wyłącznie na szkło hartowane do iPhone SE 2020. Tylko ten produkt może zapewnić nam najlepszą i najwyższą ochronę przed uszkodzeniami oraz zarysowaniami ponieważ poddawany jest specjalnemu procesowi hartowania, który utwardza całą powierzchnię gwarantując wysoką odporność. Innowacyjne technologie wykorzystywane przez producentów pozwoliły stworzyć szkło hartowane do iPhone SE 2020 o twardości na poziomie 9H co sprawia, że tworzywo jest odporne na porysowanie nawet najostrzejszymi przedmiotami. Większość tego typu produktów jest w pełni kompatybilna z telefonami i nie wpływa na funkcjonalność smartfona.

Decydując się na szkło hartowane do iPhone SE 2020 warto zastanowić się czy będziemy używać go razem z obudową czy samodzielnie. Jeżeli planujemy również zakup pokrowca, musimy wtedy wybrać szkło które nie pokrywa całego ekranu, aby etui nie nachodziło na szkło i nie podważało go. Dla osób często korzystających z telefonów przy dużym natężeniu światła, polecamy matowe wykończenie, które skutecznie redukuje promienie słoneczne i tym samym ułatwia pracę na telefonie podczas upalnych dni. Szkła prywatyzujące przypadną do gustu osobom, które chcą zachować wszystkie informacje z wyświetlacza tylko dla siebie.

Folia ochronna – lekka ochrona ekranu

Folie ochronne na iPhone SE 2020 zapewniają mniejszą ochronę w stosunku do szkieł hartowanych ale nie oznacza to, że nie warto zainwestować w ten rodzaj zabezpieczenia ekranu. To świetnie rozwiązanie dla osób, które nie eksploatują zbytnio smartfona i chciałyby zabezpieczyć wyświetlacz przed lekkimi uszkodzeniami. Folia ochronna na iPhone SE 2020  wyróżnia się większą elastycznością dziękie czemu dużo łatwiej dopasować ją na telefon. Wielką zaletą jest na pewno cena, która często jest dużo niższa niż w przypadku szkieł hartowanych dlatego warto zastanowić się nad takim wyborem.

Folie zdecydowanie lepiej wyglądają na ekranie ponieważ są praktycznie niezauważalne, a co za tym idzie nie wpływają na czułość ekranu. Dodatkowo świetnie oddają kolory i barwy wyświetlacza ale musimy pamiętać, że mówimy tutaj o produktach renomowanych producentów, którzy tworzą dopracowane produkty. Dlatego przed każdym zakupem pamiętajmy o tym żeby upewnić się, że folia ochronna na iPhone SE 2020 jest oryginalna bo tylko taki produkt w pełni zabezpieczy ekran.

Szkło czy folia, co wybrać?

Przed zakupem produktu, który zabezpieczy ekran SE 2020 trzeba zastanowić się jakiej ochrony oczekujemy i potrzebujemy w codziennym użytkowaniu smartfona. Oczywiste jest, że osoby rzadko korzystające ze smartfona nie będa potrzebować najlepszej ochrony ponieważ ich telefon nie jest aż tak narażony na uszkodzenia, dlatego takim osobom polecamy folie ochronne. Dla użytkowników, którzy nie rozstają się ze swoim urządzeniem najlepszym wyborem będzie szkło hartowane, które gwarantuje najlepszą ochronę ekranu. Bez względu na to jaką formę ochrony wybierzemy, musimy wiedzieć, że zabezpieczenie ekranu SE 2020 powinno być priorytetem, ponieważ wyświetlacz jest najcenniejszym elementem bez którego telefon jest bezużyteczny.

Partner wpisu: https://caseworld.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here