Jak wybrać najlepszego kuriera w Warszawie?

0
1383

Mieszkańcy Warszawy mają wiele możliwości nadania swojej przesyłki. To tutaj znajdują się siedziby większości firm kurierskich, swoje usługi oferują lokalni przewoźnicy, a paczkomat znajduje się w każdej dzielnicy. Jak w takim razie znaleźć najlepszą ofertę, która będzie dopasowana do potrzeb nadawcy, a której to koszt nie będzie wysoki?

Platforma  z wieloma możliwościami

Oferty kurierów można przeszukiwać godzinami. Mnogość ofert na hasło: kurier Warszawa, sprawia, że trudno jest porównać warunki i zdecydować się na jedno rozwiązanie. Można jednak zrobić to w prosty sposób – przy użyciu specjalnej platformy Epaka. To prosty i intuicyjny system, który pomoże dopasować ofertę kurierską do potrzeb nadawcy. Zamiast odwiedzać wiele stron internetowych różnych podmiotów, wszystkie informacje znajdziesz w jednym miejscu. Misją firmy jest dostarczenie paczki w sposób bezpieczny, szybki i tani – w nienaruszonym stanie i na czas. Epaka to platforma, na której znajdziesz usługi wielu firm kurierskich. Za jej pośrednictwem nadasz paczkę do każdego miejsca w Polsce i na świecie.

Niestety ceny w Warszawie są zdecydowanie wyższe niż w innych miejscach kraju. Można się o tym przekonać na każdym kroku. Aby obniżyć koszty, nie rezygnując z najwyższej jakości usług, warto wybrać rozwiązanie, które charakteryzuje się jednocześnie atrakcyjnymi cenami. Renomowani przewoźnicy, obsługa klienta na najwyższym poziomie i dobre warunki, gwarantują zadowolenie klienta. Firma przygotowała rozwiązania dopasowane do klientów indywidualnych, a także biznesowych. Dzięki temu możesz wysłać jedną przesyłkę, ale także zaplanować logistykę dla całego sklepu internetowego.

Jak nadać przesyłkę w Warszawie?

Platforma oferuje dwa sposoby nadania przesyłki w Warszawie – wirtualny i stacjonarny. W pierwszym przypadku należy wypełnić formularz na stronie epaka.pl, a kurier przyjedzie pod wskazany adres i odbierze paczkę. Ta opcja daje możliwość wykonania usługi bez konieczności wychodzenia z domu. Można także skorzystać z drugiej opcji –  nadania paczki w punkcie stacjonarnym. Na terenie Warszawy znajdują się trzy punkty stacjonarne, a w jej okolicy kolejne pięć. W punkcie za darmo można otrzymać materiały do zapakowania przesyłki, a pracownik pomoże poprawnie przejść przez proces zamówienia. Trzeba pamiętać o odpowiednim zapakowaniu przesyłki – dzięki temu minimalizowane jest ryzyko jej uszkodzenia. Najlepiej, by była nadana w kartonie lub tak zwanym foliopaku, warto też uzupełnić wnętrze folią bąbelkową lub innym wypełniaczem (styropian, papier, poduszka powietrzna).

Każdy klient, który nada paczkę za pośrednictwem platformy, otrzyma specjalny numer, który pozwoli na śledzenie przesyłki. Można ją zlokalizować na każdym etapie dostawy – od momentu odebrania jej przez kuriera, zostawienia w punkcie stacjonarnym, aż do jej odbioru przez adresata. Wystarczy wpisać numer w odpowiednie pole na stronie głównej serwisu, a na ekranie pokaże się wygenerowany status przesyłki. Dzięki niemu można również uzyskać informacje o planowanym dostarczeniu, co daje możliwość zaplanowania przez adresata odbioru paczki i uniknięcia nieudanej próby doręczenia. Nadanie przesyłki trwa tylko chwilę, cały system jest prosty i przebiega sprawnie. Dzięki renomowanym pośrednikom paczka szybko dotrze pod wskazany adres.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here