Podłoga rustykalna to obecnie podstawa wielu modnych i stylowych aranżacji. Wszechobecna natura i sielski klimat to trend, który panuje we wnętrzach już od jakiegoś czasu i nie zapowiada się, aby miał odejść w zapomnienie. Doskonale w aranżacjach, którym przyświeca idea stylu rustykalnego sprawdzą się podłogi linii Antique od DLH, które posiadają wyjątkowy rysunek i strukturę oraz dostępne są w niepowtarzalnych kolorach.

Podłoga w stylu rustykalnym do wnętrz z duszą

Dostępne w sklepie DLH podłogi rustykalne, które wchodzą w skład kolekcji Antique dedykowane są osobom, które lubią otaczać się naturalnymi materiami najwyższej jakości, a przy tym, którym bliski jest styl rustykalny. Podłogi te produkowane są ze szlachetnego drewna dębowego, a następnie poddawane są specjalnym zabiegom wykończeniowym, dzięki którym zyskują tak unikalną strukturę i kolorystykę, wprowadzającą do wnętrz przyjemne ciepło i rodzinną atmosferę. Deski linii Antique dostępne są w klasie drewna Country, dlatego poprzez swój wygląd ukazują naturalną formę drewna dębowego.

Czym się wyróżnia ten styl?

Temat wyboru podłogi idealnej do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym warto zacząć od krótkiego objaśnienia czym on tak naprawdę jest. Nazwa stylu pochodzi od angielskiego słowa „rustic”, czyli „wiejski” albo „swojski”. Słowa te idealnie oddają charakter przestrzeni rustykalnych, gdyż w rzeczy samej przypominają one wnętrza wiejskich chat oraz są wypełnione sielskim klimatem. W pomieszczeniach utrzymanych w tej konwencji stylistycznej dominuje drewno oraz meble nadgryzione zębem czasu, takie jak wiekowe komody, witryny czy szafy z lustrami. Często nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy, a takie meblarskie perełki możemy znaleźć u dziadków na strychu albo kupić na targu staroci za niewielkie pieniądze. Wystarczy je odświeżyć, a potem na nowo cieszyć się ich urokiem. Dobrze, aby podłoga w takich rustykalnych wnętrzach również sprawiała wrażenie jakby posiadała już swoje lata. Raczej nie możesz liczyć, że gdzieś kupisz stuletnie deski, ale na szczęście możesz skorzystać z innego rozwiązania, a mianowicie możesz kupić deski, które dzięki specjalnym zabiegom wykończeniowym zostają postarzone, przez co idealnie pasują do wnętrz z duszą, a jednocześnie spełniają najwyższe standardy jakości oraz posiadają doskonałe właściwości użytkowe, dzięki czemu posłużą Ci naprawdę wiele lat w świetniej formie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here