Co daje myjnia bezdotykowa?

0
1903

Bez względu czy poruszasz się autem z drugiej ręki, czy też jesteś posiadaczem nowiutkiego modelu z salonu, mycie samochodu to podstawa każdego kierowcy! Korzystanie z myjni bezdotykowej przez ostatnie lata stało się bardzo popularnym rozwiązaniem. Możliwości jakie daje, to przede wszystkim wygoda oraz dokładne i delikatne mycie wszelkich zabrudzeń pojazdu (błoto, kurz, sól drogowa itp.). Detergenty używane na tego typu myjniach są łagodnymi i ekologicznymi środkami czyszczącymi. Kolejnym atutem myjni bezdotykowych jest to, że działają samoobsługowo i przez całą dobę. A więc możemy z nich korzystać o dowolnej porze dnia i nocy 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nie trzeba stać w kolejkach czy umawiać się na terminy. Klient sam decyduje, kiedy ma czas i ochotę na mycie samochodu.

Myjnia bezdotykowa – cena

Korzystanie z tego typu rozwiązania, jest w praktyce bezpieczne, szybkie i tanie. Cena mycia pojazdów w myjni bezdotykowej jest konkurencyjna z myjnią automatyczną. Wachlarz usług jest dość szeroki i może być indywidualnie dopasowany do gabarytów samochodu, aktualnych potrzeb klienta czy założonego budżetu. Kierowca sam decyduje, jak długo myje, płucze czy używa opcjonalnych wariantów. Dlatego tego typu myjnia umożliwia pielęgnację auta nawet bez posiadania dużych środków finansowych. Przykładem takiej myjni jest myjnia bezdotykowa 24h Hanesco w Lublinie: https://hanesco.pl/myjnia-samochodowa-bezdotykowa-24h/

Bezpieczeństwo mycia

Korzystanie z myjni bezdotykowej okazuje się również bezpieczniejsze w porównaniu z myciem na myjniach automatycznych. Warto jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości od pojazdu, ponieważ lance pracują pod wysokim ciśnieniem (nawet 100 bar). Aby bezpiecznie móc korzystać z myjni, należy zapoznać się z instrukcją obsługi oraz jej możliwościami. Do najbardziej popularnych funkcji należą:

  • mycie
  • płukanie
  • woskowanie
  • nabłyszczanie
  • stop (przycisk awaryjny)

Mycie i płukanie to najczęściej używane opcje. Jednak warto wiedzieć, że korzystanie z woskowania (które trwa zaledwie kilka minut), prócz walorów estetycznych, skutecznie chroni lakier przed brudem i działaniem warunków atmosferycznych. Co ciekawe, efekt ten potrafi utrzymywać się przez długi czas.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here