Czy można wystawić faktury w kilka minut? Jak uprościć sobie pracę? Na czym można zaoszczędzić czas? Na te pytania warto odpowiedzieć. Każdy przedsiębiorca chce szybko fakturować i nie tracić cennego czasu na biurowe formalności. Warto przyjrzeć się sprawdzonym rozwiązaniom, które pomogą w szybkim wystawianiu dokumentów.

Jakie funkcje skrócą czas potrzebny na fakturowanie?

Wystawianie faktur to proces, który nie musi zajmować przedsiębiorcy długich godzin pracy i spędzać sen z powiek. Aby było to możliwe właściciel biznesu jak i pracujące w firmie osoby powinni posługiwać się w codziennej pracy prostym programem do fakturowania. Przydatną funkcją skracającą czas obsługi klienta jest na pewno możliwość automatycznego pobierania danych kontrahenta z bazy CEIDG. Wystarczy tylko numer NIP firmy by dane zaciągnęły się automatycznie do programu i wypełniły wymagane pola. Kolejnym udogodnieniem jest pobieranie średniego kursu NBP, jeżeli faktura ma zostać wystawiona w innej walucie niż PLN. Dobry program do fakturowania oferuje również opcje personalizacji. Firma może np. dodać własne logo czy pieczątkę, co również wpływa na przyśpieszenie obsługi klienta. Przydatną funkcjonalnością jest również możliwość wystawiania faktur cyklicznych, seryjny wydruk dokumentów, kategoryzowanie towarów czy klientów. Ułatwia to znacznie odnajdywanie w przyszłości produktów czy transakcji przeprowadzonych z klientami. Znaczenie nabiera również możliwość wysyłania do kontrahentów faktur e-mailem i szybki eksport do znanych programów księgowych i formatów plików.

Programy upraszczające fakturowanie

Na wygodę i szybkość obsługi programu przy przeprowadzeniu transakcji z kontrahentami stawia firma MEGA-TECH. Ten producent oprogramowań Faktura Small Business Handel i Faktura Small Business opracował programy, które sprawdzają się w fakturowaniu. Oba narzędzie pozwalają bezproblemowo wystawić faktury VAT, bez VAT, paragony fiskalne, proformy, korekty, wygenerować JPK i wiele więcej. To rozwiązania sprzyjające użytkownikowi, pomagające odnaleźć w krótkim czasie potrzebne dokumenty i przeprowadzone transakcje z klientami. Przygotowane programy umożliwiają szybkie przygotowanie ofert, zamówień i cennika. Te programy do wystawiania faktur są na bieżąco aktualizowane w kontekście zmieniających się regulacji. Użytkownik jest więc pewny, że wystawiane przez niego dokumenty są zgodne z obowiązującymi przepisami.

W okresie dużego postępu technologicznego faktury papierowe zostały zastąpione przez elektroniczne. Dzięki temu producenci oprogramowań stworzyli narzędzia odpowiadające potrzebom przedsiębiorców. Oprogramowania oferowane przez MEGA-TECH skracają czas obsługi klienta i bezpiecznie pozwalają zarządzać przygotowanymi dokumentami. To ważne i sprawdzone programy upraszczające pracę w przedsiębiorstwie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here