System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central to oprogramowanie dedykowane firmom z sektora MŚP. Dzięki wielu funkcjonalnościom dostosowanym do potrzeb małych i średnich firm, oprogramowanie ERP od Microsoftu jest w stanie znacząco przyspieszyć oraz ułatwić rozwój przedsiębiorstwa. Sprawdź, jakie korzyści z wdrożenia Dynamics 365 Business Central osiągnie Twoja firma.

Czym jest Dynamics 365 Business Central?

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central to następca Microsoft Dynamics NAV. Aplikacja jest niezwykle rozbudowanym i wszechstronnym systemem do zarządzania przedsiębiorstwem. Rozwiązanie dostosowane jest do potrzeb i specyfiki małych oraz średnich firm. 

Dynamics 365 Business Central jest w stanie skutecznie optymalizować przepływ informacji, interakcje z klientami, monitoring procesów biznesowych oraz nakłady pracy związane z zarządzaniem organizacją. Możliwe jest to dzięki agregowaniu i pracowaniu na danych w ramach jednego i spójnego systemu.

Korzyści z wdrożenia Dynamics 365 Business Central

Prezentowany system jest w stanie efektywnie połączyć wszystkie obszary przedsiębiorstwa, zapewniając o wiele większą efektywność zarządzania i bardziej transparentny dostęp do informacji. Tym samym, Microsoft Dynamics 365 Business Central przyczynia się do podejmowania przez firmy mądrzejszych i bardziej trafnych decyzji biznesowych opartych na realnych danych i faktach.

Niższe koszty

Business Central może być wdrożony w modelu tradycyjnym – na posiadanym przez klienta serwerze – w chmurze Azure oraz jako SaaS lub hybryda. Elastyczny wybór subskrypcji sprzyja optymalnemu dostosowaniu wdrożenia systemu ERP do specyfiki i możliwości przedsiębiorstw, jednocześnie zapewniając możliwość znacznego ograniczenia kosztów ponoszonych z tytułu utrzymywania infrastruktury IT.

Mobilność i elastyczność

Dynamics 365 Business Central umożliwia dostęp do danych oraz pracę użytkownikom z dowolnego miejsca i urządzenia podpiętego do sieci. Oprogramowanie wyposażone jest w dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne, która ułatwia pracę i dostęp do zasobów z poziomu smartfon`u i tablet`u.

Duże możliwości skalowania

System ERP Business Central posiada kilka typów licencji – w tym tzw. „lekkiego użytkownika (Team Members)”, który ogranicza koszty wdrożenia. Rozbudowany system licencji zwiększa możliwości skalowania oraz pozwala precyzyjniej dopasować firmom zakres funkcjonalności i koszty utrzymania systemu względem własnych potrzeb. 

Ważne jest jednak, aby przedsiębiorstwo świadomie wybrało formę subskrypcji na podstawie własnych preferencji. Pomocna okaże się w tym firma wdrożeniowa – np. Nav24.pl, która kompleksowo wykona analizę przedwdrożeniową, doradzi optymalne rozwiązania, wykona wdrożenie oraz będzie świadczyć komplementarne usługi powdrożeniowe.

Podsumowanie

Dynamics 365 Business Central to kompleksowy system ERP, który jest w stanie wesprzeć firmy z sektora MŚP w każdym zakresie funkcjonowania organizacji. Liczne korzyści, niskie koszty, elastyczność oraz skalowalność sprawiają, że prezentowany system  jest w stanie znacząco przyspieszyć oraz ułatwić rozwój każdego przedsiębiorstwa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here