Większość osób korzysta z nich każdego dnia. Razem z nimi planowanie swojej pracy i wolnego czasu nie przysparza żadnych trudności. Mają dużo miejsca na to, by zapisać w nich ważne daty i sporządzić krótsze lub dłuższe notatki, poza tym są wyszukanym i niewątpliwie skutecznym sposobem na promocję firmy. Kalendarze książkowe to idealny pomysł na prezent dla pracowników i kontrahentów – szczególnie miłą niespodzianką są plannery z dodatkami, które dodają atrakcyjności tym eleganckim gadżetom.

Czym wyróżniają się takie kalendarze?

Są cenione przede wszystkim za to, że mają szczególnie dużo miejsca do wykorzystania. Nawet jeśli wybierze się model o najmniejszym formacie, można bez trudu zaznaczyć w nim daty i zapisać informacje o ważnych wydarzeniach. Kalendarz książkowy, w przeciwieństwie do terminarza, który wiesza się na ścianie lub kładzie na biurku, da się zabrać ze sobą na spotkanie biznesowe, konferencję i w inne miejsca, gdzie może być potrzebny. Notatki naniesione na kalendarz ścienny widzi każdy, kto wejdzie do pomieszczenia, natomiast te, które zrobiono w kalendarzu książkowym pozwalają na większą dyskrecję. Oczywiście nie każdy lubi nosić przy sobie duże, zabierające sporo miejsca kalendarze, choć dla niektórych właśnie takie modele są idealne – jest przecież sporo osób lubiących dużo notować. Warto wiedzieć, jakie formaty są najpopularniejsze i komu są polecane.

Wybierz kalendarz o optymalnych rozmiarach

Kalendarze książkowe najbardziej odpowiednie dla osób, które często są w rozjazdach, to te o mniejszych gabarytach. Z kolei osoby spędzające dużo czasu za biurkiem zazwyczaj najbardziej cenią kalendarze większe, z układem dziennym, pozwalającym szczegółowo rozpisać plan na każdy dzień. Największe i w sam raz dla osób potrzebujących dużo miejsca na różne zapiski i notatki są kalendarze A4. Ich rozmiar odpowiada wymiarom kartki papieru. Nieco mniejsze, ale również polecane tym, którzy mają w zwyczaju dużo pisać, są kalendarze B5. Pracownikowi lub partnerowi biznesowemu często będącemu w podróży najlepiej wręczyć mniejszy planner – kalendarze A5 to chyba najlepsza opcja. Najmniejsze są kalendarze A6 i to właśnie one idealnie sprawdzają się, w przypadku pań nielubiących nosić dużych torebek i panów, którzy nie przepadają za notowaniem, ale praktyczny terminarz jest im niezbędny.

Stylowe kalendarze formie książki, czyli promocja z klasą

Reklama, która towarzyszy nam każdego dnia przez cały rok – to może wzbudzać różne emocje. Jednak w przypadku kalendarza książkowego, który posiada elementy promujące firmę, nie trzeba obawiać się nachalności reklamy. Zamieszczone w kalendarzu książkowym grafiki i hasła mające na celu stworzenie pozytywnego wizerunku firmy, to coś, z czym użytkownik plannera styka się czasami wielokrotnie w ciągu dnia. Na szczęście taka forma reklamy nie angażuje całkowicie odbiorcy, choć głęboko zapada mu w pamięć. Co istotne, im większy kalendarz, tym więcej miejsca na reklamę. Wklejki, wyklejki reklamowe, bloki indywidualne, haftowana lub drukowana tasiemka z logo – możliwości jest sporo.

Kalendarze personalizowane – szczególnie miły prezent

Kalendarz książkowy może być osobistym podarunkiem, który sprawi, że obdarowany nim pracownik poczuje się wyróżniony. Popularne ostatnio kalendarze personalizowane mają na okładce imię i nazwisko właściciela. Dzięki technice laserowej można wykorzystać dowolną czcionkę i wielkość liter, a także wykonać napis w wybranym obszarze okładki. Nie da się ukryć, że takie kalendarze robią też duże wrażenie na partnerach biznesowych!

Szeroki wybór efektownych i dopasowanych do indywidualnych wymagań kalendarzy książkowych można znaleźć pod adresem https://kalendarzefirmowe24.pl/kalendarze-ksiazkowe-3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here