Jak zrobić własne etui zdobione zdjęciem bliskiej osoby?

0
780

Fotografie bliskich osób mogą dekorować nie tylko ekran smartfona, wyświetlając się na jego powierzchni jako tapeta, ale także obudowę. Wystarczy zamówić pokrowiec ozdobiony wybranym przez siebie zdjęciem lub kilkoma zdjęciami umieszczonymi na etui zgodnie z wybranym schematem. Spersonalizowane, własne etui jest dość łatwe do przygotowania i co równie ważne, jego cena w znaczący sposób nie różni się od standardowych, kolorowych pokrowców. Jak zatem przygotować taki case?

Projektowanie pokrowca

Do stworzenia niepowtarzalnego, własnego case na telefon potrzeba zaledwie kilku chwil wolnego czasu i wcześniej samodzielnie wykonanych fotografii w formacie cyfrowym. Znajdujemy firmę, która realizuje tego typu usługi, wchodzimy na jej stronę internetową i używamy dedykowanego narzędzia do projektowania pokrowców. Pierwszym krokiem jest wskazanie modelu telefonu, dla jakiego chcemy przygotować własne etui. Następnie wybieramy szablon, według którego na powierzchnię etui będą nanoszone kolejne wybierane przez nas zdjęcia. W następnym etapie wgrywamy zdjęcia i umieszczamy je w wolnych polach, zgodnie z wybranym szablonem. Zdjęcia są automatycznie skalowane, dzięki czemu zachowują ostrość obrazu. Na koniec możemy dodać krótki tekst i po sprawdzeniu, czy wszystko się zgadza, zaakceptować projekt. Cały proces nie powinien zabrać więcej niż kilka minut. Po opłaceniu usługi wystarczy poczekać na dostawę gotowego pokrowca z nadrukiem.

Zalety indywidualnych pokrowców ze zdjęciem

Największą korzyścią z posiadania własnego etui ozdobionego samodzielnie wybranym zdjęciem jest możliwość głębszej personalizacji telefonu, nadania mu bardziej osobistego charakteru. Ubrany w tego typu case telefon staje się urządzeniem od razu rzucającym się w oczy, znacząco odróżniającym się od innych smartfonów tej samej serii. Poza tym własne etui z samodzielnie wybranym zdjęciem to także dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby, chłopaka lub dziewczyny, a także mamy czy babci. Oczywiście prócz funkcji dekoracyjnej, tego typu pokrowiec dba również o bezpieczeństwo telefonu, chroniąc go przed rysami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Jeśli marzysz o telefonie, który będzie wyróżniał się na tle innych urządzeń, nie musisz inwestować w najdroższy sprzęt. Niekiedy wystarczy stworzyć indywidualne etui i ubrać w nie swój telefon. Gdy powierzchnię etui ozdobisz samodzielnie wybraną fotografią, smartfon zyska niezwykle osobisty charakter. Poza tym kolorowe etui zamaskuje markę i model urządzenia, co jest dobrą opcją dla osób, które używają tańszego sprzętu lub nie chcą afiszować się drogim modelem smartfona.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here