W obecnych czasach prawie każdy sklep stara się o widoczność w sieci. Umożliwiają to systemy e-commerce, jednak z czasem natykamy się na szereg charakterystycznych problemów. Średniej i dużej wielkości przedsiębiorstwa organizują swoją pracę z użyciem systemów ERP. Sellintegro to usługa, która w bezpieczny sposób poprawia komunikację pomiędzy różnymi systemami.

Integracje dla Subiekta dostępne w Sellintegro

Subiekt Nexo Pro to jeden z popularniejszych systemów służących do obsługi magazynów i wspierania sprzedaży. Aby wykorzystać jego pełen potencjał powinniśmy zadbać o zintegrowanie z systemami e-commerce. Sellintegro oferuje integracje, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą sprawniej przesyłać informacje pomiędzy oprogramowaniem Subiekt Nexo Pro, a:

 • Allegro,
 • Presta Shop,
 • Baselinker,
 • Shoplo
 • Shoper,
 • kurierami, w tym InPost, GLS, DHL, paczka w ruchu.

W jakich działaniach pomaga Sellintegro?

Zespół odpowiedzialny za rozwój Sellintegro stara się dbać o zaspokojenie potrzeb całego rynku. Dlatego też na platformie dostępne jest ponad 150 systemów, i prawie drugie tyle w trakcie rozwoju. Integracje producenta mogą pomóc nam w wielu czynnościach, których manualne wykonanie mogłoby zająć znacznie więcej czasu.

W ciągu kilku sekund możemy przesłać istotne informacje pomiędzy systemami. Wykonamy między innymi:

 • przesyłanie informacji o zamówieniach,
 • przesyłanie informacji o produktach,
 • automatyczną aktualizację stanów magazynowych,
 • masowe generowanie FA/PAI na podstawie dostępnego ZK,
 • wysyłanie faktur do wszystkich systemów,
 • integrację z furgonetką dowolnego wspieranego kuriera.

Ceny abonamentu za usługi integracji od Sellintegro

Za korzystanie z integracji Sellintegro płaci się miesięczny abonament. Na prośbę za pierwszy miesiąc nie musimy płacić ani złotówki. Na stronie dostępna jest opcja trial, która umożliwia korzystanie z wybranej integracji, w 100% za darmo przez całe 30 dni.

Po upływie okresu próbnego cena usługi będzie zależna od wybranego pakietu. Na platformie oferowane jest blisko kilka tysięcy integracji. Szczegółowa rozpiska cen dostępna jest w zakładce cennik na oficjalnej stronie producenta.

Standardowo ceny mieszczą się w granicach 30 – 50 pln za jedną integrację. Można wykupić pakiet all-in-one – abonament wyniesie wówczas około 150 pln za wszystkie dostępne podstawowe usługi. Firmy, które z góry zdecydują się korzystać z platformy przez dłuższy czas, czeka specjalny rabat od 5 do nawet 100% (ERP).

Decydujesz się na integrację? Postaw na jakość

Integracje pomiędzy systemami powinny być zaimplementowane przez specjalistów, którzy wiedzą jak działają poszczególne usługi. Samo wdrożenie integracji jest darmowe, a korzystanie z niej odbywa się poprzez specjalny panel, z poziomu którego możemy zmieniać preferencje oraz ustawienia.

Stabilność platformy zapewniają dedykowane serwery rozmieszczone po całym świecie. Nie musimy martwić się o niekompetencje czy braki w technicznej wiedzy. Obsługa klienta w Sellintegro umożliwia konsultacje, chętnie odpowiadając na nurtujące nas pytania. (Więcej znajdziesz tutaj: https://sellintegro.pl/)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here