Aktualizacje WAPRO to wydawane rok rocznie łatki, umożliwiające przeinstalowanie programu do lepszej wersji. Twórcy WAPRO ERP wydają regularnie aktualizacje, by poprawić jakość produktu. Dlaczego warto aktualizować program?

Aktualizacje WAPRO ERP – dlaczego warto je przeprowadzać regularnie?

Aktualizacja dowolnego oprogramowania oznacza przeinstalowanie go do najnowszej obowiązującej na rynku wersji. Twórcy programów używają aktualizacji, by poprawić jakość swoich produktów, wprowadzić lepsze rozwiązania i usunąć ewentualne luki w kodzie. Mimo że czasem wydaje się, że dana aktualizacja nie wprowadza żadnych widocznych różnic w działaniu programu, tego typu zmiany są konieczne do utrzymania stabilności oprogramowania.

Aktualizacje WAPRO – korzyści dla przedsiębiorcy

Dlaczego warto przeprowadzać regularnie aktualizacje WAPRO? Dzięki nim możesz rozszerzyć swój program, wyeliminować usterki i wystandaryzować go na miarę XXI wieku.  

Aktualizacje WAPRO to:

  • Pewność, że Twój system jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi
  • Dostęp do najnowszych funkcjonalności oprogramowania
  • Poprawiony, jeszcze bardziej ergonomiczny i nowoczesny interfejs
  • Bezpłatny dostęp do pomocy telefonicznej i fachowa obsługa specjalistów WAPRO ERP

WAPRO Aktualizacje – czym się różnią rozszerzenia płatne od bezpłatnych?  

Zarejestrowany użytkownik oprogramowania WAPRO ERP ma prawo do aktualizacji swojej wersji programu. Wyróżnia się aktualizacje płatne (które ukazują się raz do roku) oraz bezpłatne, ich rodzaj zależy od  numeru dotychczas posiadanej wersji. Przykładowo, jeśli posiadamy wersję 8.10.0, to mamy prawo do bezpłatnego aktualizowania programu do wersji 8.11.0, 8.12.0, 8.13.0 i tak dalej. Przejście do wersji wyższej, tzn. 8.20.0. to już aktualizacja płatna.

Bonus dla nowych klientów

Jak przeprowadza się aktualizacje WAPRO dla nowych klientów? Nowi użytkownicy systemów WAPRO ERP mają prawo do bezpłatnego instalowania wszystkich aktualizacji w czasie 7 miesięcy od daty rejestracji, czyli momentu, w którym został wydany pierwszy kod aktywacyjny. Po 7 miesiącach aktualizacje nabywa się na zasadach ogólnych. Bonus dla nowych klientów dotyczy modułów: WAPRO Mag, WAPRO Fakir, WAPRO Kaper, WAPRO Best, WAPRO Gang oraz WAPRO Analizy.

Dzięki regularnie aktualizowanemu oprogramowaniu WAPRO można skuteczniej prognozować, lepiej zarządzać sprzedażą i magazynami, przyspieszyć procesy posprzedażowe, a także jeszcze dokładniej kontrolować stan firmy.

Przeczytaj więcej o oprogramowaniu WAPRO na it-biznes.com/rosnie-popyt-na-systemy-erp-dla-firm.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here