Czy zdarzyło Ci się rozważać zakup sejfu? Miejsca, do którego zazwyczaj chowa się wszystkie cenne kosztowności. Jeżeli jeszcze nie brałeś pod uwagę takiej opcji, to sprawdź koniecznie, czy któryś z wymienionych poniżej powodów dotyczy także Ciebie?

Planujesz zakup broni palnej

Zgodnie z panującym w Polsce prawem broń palna powinna być przechowywana w odpowiednim do tego sejfie. Takim, do którego dostęp będzie miał tylko i wyłącznie jej właściciel i jednocześnie ten, kto ma stosowne uprawnienia. Szczegółowo kwestie te zostały omówione w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji (Dz. U. 2014 poz. 1224). Istotne jest to, aby taki sejf zaliczał się do klasy S1 według normy PN-EN 14450.

To, czy broń jest właściwie przechowywana, może zostać poddane kontroli. Omawia to art. 27 ustawy o broni i amunicji. Wszelkie potrzebne informacje możesz uzyskać także od sprzedawcy oferującego sejfy. Sklep z dobrym personelem to gwarancja udanego zakupu.

Problemem jest bałagan

Nie wiesz, gdzie aktualnie znajdują się Twoje ważne dokumenty, takie jak akty urodzenia, czy świadectwa pracy. Zawsze masz problem z tym, gdzie umieścić pamięć USB, na której trzymasz wszystkie ważne dane. A może posiadasz pamiątki, które, choć nie są kosztowne, mają dla Ciebie wartość sentymentalną? W sejfie nie zawsze muszą znajdować się sztabki ze złotem i drogocenne obrazy. Coraz częściej chowa się do nich także dokumenty, kluczyki i inne tego typu przedmioty. Po to, aby znajdowały się zawsze w jednym bezpiecznym miejscu. Sejf to idealny sposób na porządek!

Budujesz dom?

Montaż sejfu, zwłaszcza tego większego wymaga pewnego nakładu prac. A jak wiadomo, każdy remont wiąże się z bałaganem, hałasem i dodatkowymi kosztami. Dlatego warto już na etapie budowy domu, czy ustalania tego, jak będzie wyglądał projekt, zaplanować wbudowanie sejfu. Wówczas, kiedy rzeczywiście pojawi się konieczność wygospodarowania takiego schowka, wtedy będzie on już po prostu gotowy. Zamontuj sejfy! W sklepie znajdziesz odpowiedni model!  

Często wyjeżdżasz

Kilkudniowe opuszczenie domu na święta, czy dwutygodniowy urlop nie są Twoimi jedynymi dłuższymi wyjazdami w ciągu roku. Dużo podróżujesz, wyjeżdżasz w delegacje, mieszkasz w hotelach. Czy w tym czasie cenne przedmioty znajdujące się w Twoim domu są bezpieczne? Nie musisz się o nie zamartwiać! Twój ulubiony zegarek po dziadku, rodzinna biżuteria i karty kredytowe będą bezpieczne. Wystarczy, że schowasz je do sejfu i ustawisz odpowiednio skomplikowany kod. Wyjazdy bez trosk są o wiele bardziej przyjemne. Już dziś możesz czytać materiały na temat tego, jak wyglądają i funkcjonują różne sejfy. Sklep odwiedzisz w dalszej kolejności!

Dbasz o oszczędności

Jesteś osobą oszczędną. Starasz się minimalizować wszelkie swoje opłaty i koszty. Szukasz różnych zniżek. Kiedy zdecydujesz się na sejf wysokiej klasy, możesz liczyć na obniżkę ceny ubezpieczenia. Twoja polisa będzie kosztować mniej, ponieważ ryzyko kradzieży również jest wówczas stosunkowo niższe. Im wyższa ochrona, tym niższe składki!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here