Dźwięk pękającego szkła w trakcie upadku telefonu z pewnością nie należy do dźwięków, które chcielibyśmy często słyszeć. Jednak w dobie powszechnego używania smartfonów, upadki, nawet z niewielkich wysokości, zdarzają się często. Nawet, gdy telefon upadnie na dywan, szybka może ulec pęknięciu. To znacznie obniża poziom komfortu użytkowania iPhone. Jednym z rozwiązań jest wtedy skorzystanie z serwisu.

Wymiana szybki iPhone Warszawa jest jedną z powszechniejszych usterek, nie będziesz więc miał problemu ze znalezieniem punktu, który się tym zajmuje. Zanim jednak skorzystasz z pomocy, przygotuj się na wydatek, sprawdzając poziom usterek w telefonie. Zdejmij szkło hartowane i sprawdź, co jest pod nim widoczne. Może okazać się bowiem, że serwis iPhone w ogóle nie będzie konieczny, bo telefon jest cały i zdrowy dzięki wcześniej przemyślanej ochronie. Jeśli zaś uszkodzenia występują, sprawdź w jakim stopniu. Istotne w punktu widzenia samych kosztów będzie czy zniszczeniu uległ tylko wyświetlacz czy również ekran dotykowy. Inne komponenty po upadku również mogły się zepsuć. Dokładnie przejrzyj telefon, przyjrzyj się również kolorom widocznym na ekranie. Będziesz mniej więcej wiedział, na jaką kwotę musisz się przygotować.

Serwis Apple Warszawa oraz inne serwisy tego typu wymagają od użytkownika wcześniejszego przygotowania. Ważne jest by zabrać ze sobą dokument tożsamości oraz w wielu przypadkach dokument potwierdzający kupno. Utwórz sobie również kopię zapasową, zwłaszcza gdy Twój telefon się nie włącza. Potem łatwiej będzie wrócić do Twoich osobistych ustawień i nie stracić ważnych dla Ciebie plików. Serwis odwiedzić możesz osobiście albo skorzystać z opcji wysyłki telefonu kurierem. Pamiętaj wtedy, by odpowiednio wcześniej umówić się z serwisem oraz dobrze zabezpieczyć telefon przy wysłaniu, by nie uległ jeszcze większym usterkom. Możesz również wymazać urządzenie oraz wyjąć kartę SIM. Etui oraz osłonę na ekran usuń, zachowaj jednak kabel i ładowarkę. Do serwisu weź ze sobą wszystkie komponenty, które wymagają sprawdzenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here