Place zabaw – bezpieczeństwo i niezawodność

0
913

Zabawa na placu zabaw, to jedna z ulubionych dziecięcych rozrywek. Kiedy tylko pogoda za oknem dopisuje, miejskie czy osiedlowe placyki są wprost wypełnione dziećmi. Place zabaw powstają więc w różnych miejscach, takich jak placówki edukacyjne, parki, hotele, restauracje, a nawet przydomowe ogródki. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? Jakość i nowoczesność – warto stawiać na producentów, którzy przykładają wagę właśnie do tych cech.

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Z placu zabaw korzystają dzieci w różnym wieku, które nie potrafią jeszcze odpowiednio zadbać o używany sprzęt. Jak też, ze względu na to że korzysta z nich wiele osób, elementy placów zabaw są narażone na szybkie zużywanie i psucie. Wybierając więc producenta placu zabaw, należy zwrócić szczególną uwagę na trwałość surowców oraz ich jak najwyższą jakość. Jeśli szukasz producenta, który dodatkowo może pochwalić się certyfikatami i atestami, z pewnością świetnym wyborem będzie www.avisplacezabaw.pl. Ilość zadowolonych klientów i efektownych realizacji przypadną do gustu, wszystkim tym, którym zależy na jakości i niezawodności. Przekonujące jest też 36 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia i profesjonalny serwis.

Doświadczenie i nowoczesne rozwiązania

Avis Ekologiczne Place Zabaw, to producent, który może pochwalić się imponującą ilością realizacji nie tylko w Polsce, ale także całej Europie. Jest obecny na rynku niemal 20 lat, a w trakcie swojej działalności współpracował z m.in. przedszkolami i szkołami, gminami oraz spółdzielniami mieszkaniowymi. Stosowane rozwiązania są nowoczesne, a wszystkie urządzenia są produkowane przy wykorzystaniu własnego, profesjonalnego zaplecza technologicznego – bez konieczności zatrudniania podwykonawców. Chcąc wyposażyć swoją przestrzeń w plac zabaw z prawdziwego zdarzenia, jest to bez wątpienia firma godna zaufania. Oferta jest zaś wciąż poszerzana, a można wśród niej znaleźć nie tylko tradycyjne sprzęty jak zjeżdżalnie, huśtawki czy piaskownice, ale też m.in. linaria, trampoliny, ścieżki zdrowia i zestawy edukacyjne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here