W dzisiejszej kulturze, a zatem i w biznesie, liczy się przede wszystkim obraz. Nic dziwnego, że identyfikacja wizualna to obecnie kluczowy element wizerunku każdej marki. Skoro konsumenci nie przechodzą obok niej obojętnie, tym bardziej nie powinna tego robić żadna firma.

Samo zaprojektowanie logo nie wystarczy; trzeba jeszcze konsekwentnie wykorzystywać je na materiałach biurowych i promocyjnych. Właśnie dlatego warto sprawić sobie własny papier firmowy. To doskonały sposób na podniesienie prestiżu marki w oczach pracowników, partnerów oraz klientów.

Ciesz się papierem firmowym najlepszej jakości

Papier firmowy ma to do siebie, że wszystko wygląda na nim lepiej, schludniej i profesjonalniej. Drukując na nim jakiekolwiek dokumenty, od faktur po oferty, wyjdziesz na bardziej kompetentnego i godnego zaufania, a przy okazji sprawisz sobie niedrogą, a skuteczną reklamę. W Viperprint zajmujemy się drukiem papieru firmowego w standardowym formacie A4, czyli w wymiarach 210 x 297 mm. Oferujemy jednostronny zadruk w pełnym kolorze (4+0 CMYK) i gwarantujemy bardzo wysoką jakość z wykorzystaniem techniki offsetowej.

Dobieraj parametry wedle uznania

Decydując się na papier firmowy w Viperprint, zyskujesz komfort dostosowywania innych, bardziej szczegółowych parametrów do swoich potrzeb. Masz do wyboru domyślny, gładki papier offsetowy o gramaturze 90g albo nieco cieńszy, matowy papier ekologiczny Revive Pure Natural o gramaturze 80 g. Papier offsetowy jest bielszy od zwykłego papieru ksero, dzięki czemu idealnie nadaje się pod profesjonalne druki, które służą budowaniu spójności i prestiżu marki.

Przy składaniu zamówienia koniecznie zaznacz, czy interesuje Cię wersja z dziurkowaniem czy bez. Określ też, czy decydujesz się na automatyczne, standardowe sprawdzanie podstawowych parametrów projektu, czy wolisz dopłacić trochę grosza za dokładniejsze przeglądnięcie dosłanego pliku. Możesz wybrać nakład od 250 do 10 000 egzemplarzy – oczywiście im większe zamówienie, tym niższa okaże się cena za pojedynczą sztukę. Wystarczy, że prześlesz do nas gotowy, prawidłowy plik i złożysz zamówienie, a my wydrukujemy Twój papier firmowy w terminie, który zaproponujemy Ci już przy wypełnianiu formularza. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here