W dzisiejszych czasach trudno byłoby sobie wyobrazić świat bez komputerów oraz Internetu. Rozwiązania informatyczne stosowane są już w zasadzie w każdej dziedzinie gospodarki i życia społecznego. Jednak właściwe działanie urządzeń zależne jest od jakości materiałów i sposobu wykonania sieci teleinformatycznych, telefonicznych i światłowodowych.

Produkty standardowe

Firmy, które zajmują się budową lub naprawą sieci, mają do wyboru różne warianty produktów. Jeśli właścicielom przedsiębiorstwa zależy na renomie, a tym samym zadowoleniu swoich klientów, warto korzystać z wysokiej jakości produktów. Z całą pewnością godnym polecenia sprzedawcą rozwiązań teleinformatycznych jest firma Unotel, której oferta dostępna jest pod adresem internetowym: https://unotel.pl/.

Jeśli chodzi o produkty standardowe, to w asortymencie znajdują się, między innymi: kable instalacyjne skrętka (np. kable UTP, kable FTP, kable wieloparowe, kable zewnętrzne, kable typu linka), patch panele różnych kategorii (np. patch panel UTP kat. 5e, patch panel STP kat. 6), szafy stojące i wiszące rack oraz akcesoria do szaf rack, patchcordy, moduły keystone, moduły telefoniczne, zasilacze UPS (w tym: zasilacze z serii powerbox), wtyki, gniazda natynkowe, elementy telefoniczne, puszki podłogowe, narzędzia i testery. Przy każdym z produktów opublikowano szczegółowy opis parametrów technicznych oraz spełnionych norm.

W związku z rozwojem sieci światłowodowych, w sprzedaży dostępny jest szeroki wybór niezbędnego do ich instalacji osprzętu. Oferta obejmuje: kable światłowodowe (np. abonenckie, jednomodowe, wielomodowe, zewnętrzne, wewnętrzne), patchcordy, pigtaile, przełącznice światłowodowe, adaptery światłowodowe, stelaże zapasu kabla, akcesoria dodatkowe (np. adaptery mocowania, kasety spawów światłowodowych, osłonki, zaślepki, śruby z nakrętką).

Spersonalizowane szafy rack

Sklep Unitel cieszy się popularnością również ze względu na fakt, że oferuje swoim klientom spersonalizowane szafy rack. Sprzedawca gwarantuje możliwość zamówienia szafy rack odpowiadającej jego indywidualnym potrzebom. Szafa może być wyposażona w klimatyzator, zostać ocieplona alutermą lub charakteryzować się konkretnym poziomem szczelności.

Klient może wybrać szafę o typowym lub nietypowym rozmiarze, a także właściwym dla siebie kolorze (np. szarym lub czarnym). W opcji są drzwi szklane lub drzwi pełne metalowe. Warto podkreślić, że wycena tych indywidualnych rozwiązań wykonywana jest bezpłatnie.

Porady w zakresie produktów i ich instalacji

Na stronie internetowej sprzedawcy znajduje się także szereg informacji w zakresie instalacji produktów teleinformatycznych. Dzięki nim montaż instalacji jest jeszcze łatwiejszy.

Z firmowego bloga można dowiedzieć się na temat instalacji modułu bez narzędziowego keystone UTP lub uzyskać szczegółowe informacje w zakresie patch paneli. Przedstawicielom firm, które stawiają na innowacyjne rozwiązania, poleca się zakładkę z nowościami rynkowymi.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here