Gadżety reklamowe wykorzystywane są w marketingu firm, produktów, usług i wydarzeń od wielu lat. Rozdawane klientom, partnerom biznesowym i uczestnikom spotkań czy eventów akcesoria są sposobem na nienachalną promocję stosunkowo niskim kosztem. W jakie gadżety reklamowe inwestują firmy w tym roku? Przedstawiamy najnowsze trendy w gadżetach reklamowych.

Drobne i praktyczne klasyki

Rynek akcesoriów reklamowych oferuje mnóstwo przedmiotów podlegających personalizacji w celach marketingowych – od klasycznych już teczek na dokumenty, długopisów czy breloczków, przez ubrania, torby i parasole, aż po niewielkie urządzenia elektroniczne. Największym zainteresowaniem cieszą się niezmiennie rzeczy drobne, a zarazem praktyczne, które nigdy nie wyjdą z mody.

Ołówki i długopisy z grawerami, breloczki i smycze do kluczy, teczki i notesy z logotypami czy też torby zakupowe z nadrukami, sprawdzają się jako upominki dla klientów, partnerów biznesowych, pracowników i przypadkowych osób. Jedną z ich zalet jest fakt, że są stosunkowo tanie, dzięki czemu można zamawiać je w dużych ilościach, nawet przy założeniu, że nie dysponuje się imponującym budżetem reklamowym.  

Przydatne akcesoria elektroniczne

Z obserwacji najnowszych trendów w gadżetach reklamowych wynika, że klasyczne, tanie akcesoria są coraz częściej zastępowane tymi nowoczesnymi. Duże i średnie firmy (a szczególnie międzynarodowe korporacje) chętnie inwestują w personalizowane akcesoria elektroniczne, takie jak pendrive’y, ładowarki indukcyjne, głośniki bluetooth, słuchawki czy też power banki z logo.

Akcesoria elektroniczne są praktyczne i mają dużą wartość. Rzadko lądują w koszu i są chętnie używane przez osoby nimi obdarowane. Przewiduje się, że personalizowana w celach marketingowych drobna elektronika będzie z roku na rok coraz tańsza i coraz bardziej powszechna – obecnie, na zamówienie większych ilości tego typu gadżetów stać tylko doskonale prosperujące firmy.

Gadżety FIT i ECO

Ogromnym zainteresowaniem klientów firm zajmujących się dystrybucją gadżetów reklamowych cieszą się akcesoria dla osób prowadzących zdrowy, ekologiczny i aktywny tryb życia. Torby bawełniane, lniane worki zakupowe, torby i ręczniki na siłownię oraz bidony sportowe to przedmioty nie tylko praktyczne i wartościowe, ale również zgodne z aktualną modą.

Wśród gadżetów reklamowych FIT i ECO można z łatwością znaleźć zarówno akcesoria tanie, nadające się do zamawiania w dużych ilościach, jak i nieco droższe, sprawdzające się świetnie w roli upominków dla najważniejszych partnerów biznesowych czy też pracowników obchodzących różnego rodzaju jubileusze. Wybór akcesoriów reklamowych z tej kategorii przyprawia o zawrót głowy.

Gadżety reklamowe od Gift More pozwalają na nienachalną promocję firmy, jej produktów lub usług czy wydarzenia. Od wielu lat niezmiennie popularne są personalizowane w celach marketingowych długopisy, torby zakupowe, teczki czy notesy, podobnie jak zgodne z aktualnymi trendami akcesoria Fit i Eco. W ostatnim czasie dołączyły do nich gadżety elektroniczne, które warto polecić średnim i dużym firmom.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here