Wypadki zdarzają się każdemu, bywa, że przez chwilę naszej nieuwagi możemy wplątać się w tarapaty i tak też było w moim przypadku. Kilka dni temu kupiłem sobie nowego smartfona, nie cieszyłem się jednak nim za długo, bo kiedy wysiadałem z samochodu spotkał mnie drobny wypadek z udziałem mojego nowego nabytku. Więc kiedy już zaparkowałem auto telefon wypadł mi z kieszeni i frontem uderzył na płasko o kostkę brukową, ze strachem podniosłem swój smartfon i w tym momencie już wiedziałem, że potrzebny będzie mi serwis iPhone.

Kiedy wróciłem już do domu rzuciłem się szybko do komputera, by przeszukać kilka stron internetowych i dowiedzieć się, gdzie naprawię swój telefon przy okazji nie wydając na tę usługę wszystkich swoich oszczędności, nie chciałem w końcu zapłacić równowartości swojego telefonu. Przeszukałem ostatecznie kilka stron serwisów iPhone, jednak ciężko było coś wybrać, poza tym nie znam się na naprawie smartfonów, ale na szczęście na jednym forum polecili mi serwis Apple Warszawa, wszedłem więc na ich stronę internetową, sprawdziłem zestaw usług jaki wykonują oraz cennik.

W zasadzie wszystko wydawało się być w porządku, ceny były dosyć rozsądne, firma wyglądała na dosyć profesjonalną, więc pomyślałem, że mogę im zaufać i oddać w ich ręce mój ukochany sprzęt. Dogadałem więc wszystkie szczegóły telefonicznie z pracownikiem serwisu i zabrałem swój zniszczony telefon do ich siedziby z nadzieją, że naprawa odbędzie się bezproblemowo i odzyskam swój sprzęt w miarę szybko.

Na miejscu dosyć mocno się zdziwiłem, okazało się, że wymiana szybki w iPhone zajmie jedynie pół godziny! Pomyślałem więc, że skoczę szybko do sklepu i załatwię kilka spraw po czym zgłoszę się z powrotem po swój smartfon. Tak też zrobiłem, telefon odebrałem po wyznaczonym czasie i muszę szczerze przyznać, że nie zawiodłem się na tej usłudze, szybka błyszczy jak dzień zakupu i wszystko działa idealnie. Wydaje mi się, że powinienem teraz zainwestować w szkło hartowane oraz etui, żeby nie powtórzyć swojego błędu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here