Jesteś miłośnikiem filmów, prawdziwym kinomaniakiem? Nie możesz przegapić żadnych filmowych nowości, a nowe sezony Twoich ulubionych seriali potrafisz pochłonąć w jeden weekend? Tak jak niektórzy nie potrafią rozstać się z muzyką, Ty nie lubisz rozstawać się ze swoim laptopem, czy smartfonem? Powinna zainteresować Cię usługa Video Pass dostępna w Orange Flex, która pozwala Ci się cieszyć ulubionymi filmami i serialami w najpopularniejszych serwisach bez zużycia transferu danych. W podróży, na przerwach szkolnych, w okienkach między wykładami czy podczas przerwy lunchowej w pracy, dawkuj sobie nowości filmowe, bez wykorzystywania gigabajtów z Twojego Planu komórkowego.

Sprawdź z jakich aplikacji możesz skorzystać w ramach Video Pass w Orange Flex!

Netflix

Netflix to jedna z najbardziej popularnych obecnie platform streamingowych, zawierająca ogromną bibliotekę seriali i filmów, w tym również wybranych nowości kinowych! Netflixa uruchomisz na dowolnym urządzeniu – telewizorze, komputerze, tablecie czy smartfonie, więc masz go zawsze ze sobą – gdziekolwiek jesteś! Wybieraj spośród różnych gatunków i spersonalizowanych propozycji. Korzystaj bez limitu GB z Orange Flex!

HBO GO

HBO GO to prawdopodobnie największy konkurent Netflixa. Działa na zasadzie subskrypcji, czyli podobnie jak Netflix. Biblioteka filmów i seriali dość znacząco się jednak różni pomiędzy serwisami. Na tej platformie zobaczysz przede wszystkim wiele oryginalnych seriali HBO, ale i również seriale innych producentów, w tym najgorętsze nowości. HBO GO umożliwia także oglądanie wielkich hitów kinowych, niekiedy nawet już dzień po światowej premierze! HBO GO dostępny jest w usłudze Video Pass w Orange Flex.

YouTube

YouTube to serwis bogaty w różnego rodzaju treści wideo – od teledysków muzycznych, przez tutoriale, aż po wyzwania, vlogi czy śmieszne filmiki ze zwierzętami. Z YouTube’a korzysta ponad 73% internautów w Polsce i co ciekawe – spora ich część nie ogląda w ogóle kanałów telewizyjnych! YouTube jak i inne serwisy streamingowe, stają się dla nas zamiennikiem tradycyjnej telewizji.

Orange TV Go

Orange TV Go łączy w sobie serwis VOD, zawierający sporą bibliotekę filmów i seriali oraz  tradycyjną telewizję. Dzięki Orange TV Go, możesz oglądać kanały telewizyjne, gdziekolwiek jesteś, za pomocą smartfona, tabletu czy komputera. Filmy i seriale dostępne są na platformie w jakości HD. Jeżeli chcesz oszczędzać zużycie gigabajtów – po prostu włączasz jakość SD lub… wykupujesz Video Pass w Orange Flex i korzystasz bez limitu GB!

vod.pl

vod.pl to platforma streamingowa pozwalająca na oglądanie zarówno polskich jak i zagranicznych filmów i seriali. Co ciekawe w ramach usługi vod.pl możemy również korzystać również z bogatej oferty player.pl dostępnej za pośrednictwem wymienionego serwisu. To sprawia, że biblioteka jest jeszcze bogatsza i bardziej atrakcyjna.

WP Pilot

WP Pilot pozwoli Ci na oglądanie ulubionych kanałów telewizyjnych, bez konieczności podłączania anteny satelitarnej. Już teraz, możesz zabrać telewizję ze sobą – w swoim telefonie, tablecie czy laptopie. Usługa WP Pilot dostępna jest w pakiecie Video Pass w Orange Flex. Wypróbuj już teraz i oglądaj ulubione filmy i seriale, bez wykorzystywania gigabajtów ze swojego Planu!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here