Szeroki wybór terenów inwestycyjnych oraz magazynów w Warszawie i okolicy sprawia, że zarówno inwestorzy, jak i przedsiębiorcy mają w czym wybierać. Poniżej podpowiadamy, które lokalizacje cieszą się największą popularnością.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie – w sercu Polski

Magazyny do wynajęcia w Warszawie i na jej obrzeżach to aż ponad 2,5 miliona metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni. Są poszukiwane przez przedsiębiorców z branży przemysłowej i logistycznej, dlatego też nic dziwnego, że wciąż ich przybywa – i to w dynamicznym tempie.

Warszawa oferuje ogromny wybór magazynów do wynajęcia. Znakomite położenie w centrum kraju, świetne połączenie z najważniejszymi autostradami, drogami krajowymi oraz trasami europejskimi (Helsinki – Warszawa, Berlin – Moskwa, Gdańska – Ostrawa) to jedne z ich głównych atutów.

Warszawa jedną z najważniejszych lokalizacji magazynowych

Aglomeracja warszawska bez wątpienia stanowi jeden z największych i najważniejszych rynków magazynowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferuje strategiczne położenie w sercu kraju, w pobliżu najważniejszych inwestycji w infrastrukturę drogową, a także modny rynek zbytu. Nic dziwnego, że Warszawa szybko zyskała miano głównego ośrodka logistycznego w Polsce, a nawet poza nią.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie – gdzie szukać?

Na terenie Polski wyróżniamy kilka głównych regionów – obiekty we Wrocławiu budzą zainteresowanie firmy prowadzących działalność na rynkach krajów Europy Centralnej, z kolei aglomeracja warszawska stanowi jeden z największych węzłów drogowych, oferuje też połączenie z kluczowym portem lotniczym w Polsce, dostęp do wykwalifikowanej kadry i ma ogromny potencjał logistyczny. Jeśli szukasz spełniającego Twoje wymagania magazynu, sprawdź oferty w internetowej wyszukiwarce powierzchni magazynowych, np. http://www.polskamagazyny.pl

Gdzie szukać powierzchni magazynowych?

Bardzo popularne są powierzchnie magazynowe położone niedaleko Warszawy. Są one bardzo zróżnicowane – mają różną wielkość, cenę, powierzchnię całkowitą, wyposażenie itp. Bez problemu można znaleźć magazyny zgodnie ze swoimi oczekiwaniami oraz wymaganiami.

W pobliżu stolicy znajdują się jednak popularne dzielnice, chętnie wybierane jako lokalizacja magazynów do wynajęcia – m.in. Żerań, Okęcie, Ursus, Wawer – a także miasta położone w niedalekiej odległości – np. Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Nadarzyn czy też Otwock, a także zlokalizowane dalej – jak Mszczonów, Garwolin, Sochaczew itp.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here