Potrzebujesz szybkiego i solidnego zastrzyku gotówki? Możesz ubiegać się o kredyt gotówkowy dostępny w każdym banku. Zanim jednak złożysz wniosek sprawdź, ile trzeba czekać na wypłatę środków. Czas oczekiwania może mieć ogromne znaczenie, jeśli zależy ci na szybkim wsparciu finansowym.

Kredyt gotówkowy to forma finansowania, z której korzysta szerokie grono Polaków. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się m.in. w przypadku nieprzewidzianych wydatków. Jeżeli jednak dodatkowe koszty pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie, koniecznością jest ubieganie się o szybki kredyt.

Szybki kredyt gotówkowy – czy to możliwe?

O ile procedura ubiegania się o kredyt mieszkaniowy może ciągnąć się tygodniami, o tyle czas oczekiwania na kredyt gotówkowy jest znacznie krótszy. Wynika to m.in. z różnicy w wysokości kwot – w przypadku kredytu gotówkowego są one znacznie mniejsze, dlatego nie wymaga to tak wnikliwej weryfikacji kredytobiorcy.

Jeżeli zależy ci na skróconych procedurach, wybierz kredyt bez zaświadczeń. Tego typu finansowanie charakteryzuje się formalnościami uproszczonymi do minimum, co jednocześnie ogranicza czas potrzebny na sprawdzenie wiarygodności klienta. W tym przypadku nie ma konieczności dostarczania zaświadczenia o zatrudnieniu oraz o wysokości osiąganych dochodów. W zupełności wystarczy oświadczenie o zarobkach podpisane przez kredytobiorcę – na tej podstawie bank analizuje zdolność kredytową.

Już sam fakt, że nie trzeba dostarczać zaświadczenia o wynagrodzeniu za pracę skraca czas oczekiwania na wypłatę gotówki nawet o kilka dni.

Kredyt bez zaświadczeń – czy dla wszystkich?

Chociaż kredyt bez zaświadczeń przyznawany jest na uproszczonych warunkach, nie jest finansowaniem przeznaczonym dla każdego. Szansę na uzyskanie wsparcia finansowego mają wyłącznie osoby, które:

  • wykazują odpowiednio wysoką zdolność kredytową,
  • charakteryzują się dobrą historią kredytową,
  • osiągają stałe dochody – niekoniecznie z umowy o pracę, ale także innych rodzajów umów.

Kredyt bez zaświadczeń – ile trzeba czekać na pieniądze?

Zastanawiasz się, jak szybko bank wypłaca przyznane środki? Chociaż wiele zależy od wewnętrznej polityki konkretnej instytucji, można wskazać placówki przekazujące gotówkę nawet tego samego dnia.

Kredyt bez zaświadczeń często trafia na konto bankowe kredytobiorcy w ciągu 15-30 minut od wydania pozytywnej decyzji. To świetna wiadomość dla osób, które potrzebują wsparcia finansowego przeznaczonego na pokrycie nagłych wydatków wymagających pilnego uregulowania.

Szukasz szybkiego kredytu? Wybieraj rozsądnie

Jeśli nawet zależy ci na szybkim kredycie, nie możesz uwzględniać wyłącznie czasu oczekiwania na wypłatę środków. Na finansowanie musisz patrzeć wielopłaszczyznowo, uwzględniając wiele kwestii.

Przy wyborze kredytu bez zaświadczeń kieruj się m.in.:

  • możliwymi kwotami finansowania,
  • wymaganymi formalnościami,
  • kosztami finansowania,
  • innymi warunkami stawianymi kredytobiorcom.

Im więcej parametrów porównasz, tym lepiej dopasowany kredyt wybierzesz.

Materiał zewnętrzny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here