Obecnie instagram jest jednym z najpotężniejszych mediów społecznościowych. To właśnie z niego użytkownicy czerpią codzienną wiedzę na temat mody, urody, zdrowego trybu życia, czy najnowszych produktów, które po prostu warto mieć i wypróbować. Nic więc dziwnego, że instagram stał się również miejscem pełnym inspiracji, a niektóre konta ciągle zyskują coraz większą popularność. Warto więc wiedzieć, które z nich szczególnie zasługują na „follow”. Tym razem warto skupić się na instagramowych kontach, które prowadzone są przez firmy.

Bodychief

Na pierwszym miejscu inspirujących kont nie mogłoby zabraknąć Bodychief.pl. Jest to idealny profil dla osób, które prowadzą zdrowy tryb życia i interesują się zdrową żywnością. Body Chief każdego dnia udowadnia, że dieta to nie rygor ani przykry obowiązek, ale styl życia, który można sobie wypracować. Proponowane dania nie tylko ładnie wyglądają, ale są również korzystne dla zdrowia i przede wszystkim smaczne!

Yope

Specjalne wyróżnenie należy się Yope. Kosmetyki Yope zyskały ogromną popularność głównie dlatego, iż są to produkty polskie i nietestowane na zwierzętach. Instagramowy PR marki jest prowadzony w doskonały sposób. Zdjęcia są przejrzyste i bardzo estetyczne, a pod każdą zamieszczoną fotografią znaleźć można informacje na temat nowości oraz składników zawartych w produktach.

Instagram: https://www.instagram.com/yope_soap/?hl=pl

Hello Morning

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważny jest odpowiedni komfort snu oraz to, w czym się zasypia. To dlatego na trzecim miejscu znalazł się producent najpiękniejszych i najprzyjemniejszych w dotyku piżamek pod słońcem! Hello Morning regularnie publikuje zdjęcia, które są niezwykle inspiracyjne, ciepłe i rodzinne. Doskonale wpisują się w ogólne założenie firmy, która skupia się na produkcji najlepszych piżamek na każdą okazję. Ich edycje limitowane zawsze rozchodzą się w mgnieniu oka i na pewno wpływ na to ma także skrupulatnie prowadzone konto w social mediach.

Instagram: https://www.instagram.com/hellomorningsleepwear/?hl=pl

PLNY LALA

PLNY LALA ma jedno z popularniejszych polskich kont markowych na instagramie! Nic dziwnego. Sportowe, idealnie skrojone ubrania, które przykuwają uwagę, a do tego najpiękniejsze modelki. Na plus jest również ogromna różnorodność publikowanych zdjęć. Są one z pogranicza typowego modellingu oraz street fashion. Wszystkie zdjęcia stanowią spójną całość, dzięki czemu cały profil jest bardzo estetyczny i z przyjemnością można go oglądać. Na pewno zasłużył na tak wiele obserwacji oraz reakcji od wiernych obserwatorów!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here