Produktywne magazynowanie towarów jest jak układanie puzzli, złożonych z wielu tysięcy elementów. Zastosowanie właściwych systemów intralogistycznych pozwala układać je szybciej i to mniejszym nakładem czasu oraz kosztów. Regały magazynowe to jeden ze sposobów zwiększenia efektywności w procesach wewnętrznych składowania towaru. Przyjrzymy się, jakie regały półkowe wydobędą z Twoich magazynów pełen potencjał!

Intralogistyka: regały magazynowe to podstawa

Regały magazynowe muszą być dopasowane do charakteru składowanych towarów oraz dostępnej przestrzeni w Twoim obiekcie. WDX to firma, która od lat zajmuje się wdrażaniem skutecznych systemów magazynowania oraz transportu wewnętrznego. Z doświadczenia wiemy, ile zyskują nasi Partnerzy na przemyślanej strukturze intralogistycznej.

A jej początek sięga regałów magazynowych.

Regały półkowe to jeden z systemów składowania towarów, który sprawdza się w magazynach, centrach dystrybucyjnych i obiektach przemysłowych. Różnorodność dostępnych opcji może przyprawić o zawrót głowy! Który regał półkowy sprawdzi się w przypadku Twojego biznesu? Jakie rozwiązanie usprawni procesy wewnętrzne w Twojej firmie?

Czytaj dalej, a poznasz odpowiedź.

Regały półkowe od WDX

Stawiamy sprawę jasno. Prezentujemy Ci regały półkowe z naszej oferty WDX, ponieważ znamy ich jakość oraz skuteczność działania naszego zespołu. Ręczymy za nasze produkty swoją reputacją, potwierdzoną przez zaufanych Partnerów.

Regały półkowe w naszym wykonaniu to stalowe konstrukcje na specjalny wymiar: Ty mówisz, czego potrzebujesz, a my zajmujemy się nie tylko wykonaniem, ale i przygotowaniem darmowego projektu. Wdrażamy również kompleksowe systemy magazynowania towarów: projektujemy linie automatycznego przepływu towarów i proponujemy rozwiązania, usprawniające transport wewnętrzny.

Regały magazynowe sprawdzają się przede wszystkim w przypadku składowania bardzo dużej ilości towarów, które różnią się rozmiarem, przeznaczeniem i funkcją. W ten sposób regały półkowe od WDX sprawdzają się przy magazynowaniu: paczek, pudełek, kartonów, a także drobnych materiałów i towarów luzem.

Jesteś ciekawy, co możemy Ci zaproponować?

Oferta na Twój wymiar

Każde zlecenie zaczynamy od wnikliwej rozmowy i ustalenia, czego tak naprawdę potrzebujesz. Tylko wtedy nasi specjaliści mogą dopasować ofertę na wymiar Twojego obiektu przemysłowego lub magazynu.

W WDX przygotowaliśmy jednak regały półkowe, które są przez nas powszechnie stosowane. Pamiętaj, że jeśli nie znajdziesz rozwiązania dla siebie, zawsze możesz skontaktować się z naszym zespołem. Oni doskonale wiedzą, jak zadbać o Twoje potrzeby.

WDX prezentuje regały półkowe:

  • X-S Mid: przeznaczone do średnich obciążeń.
  • X-S Max: pozwalające składować duże obciążenia.
  • Przepływowe: najlepsze dla obiektów z dynamiczną kompletacją zamówień.

Ponadto wdrażamy również systemy regałów wysokiego składowania, a nawet regały półkowe na antresoli magazynowej!

Dla kogo są regały półkowe?

regały półkowe

Choć automatyzowanie wewnętrznego przepływu towarów sprawdzi się w każdym przypadku, na regałach półkowych i rozwiązaniach magazynowych skorzystają przede wszystkim:

  • Przedsiębiorstwa o rozbudowanej sieci dystrybucyjnej.
  • Magazyny branży e-commerce.

Nie ma jednak żadnej reguły. Systemy intralogistyczne wspomagają każde przedsiębiorstwo: od tych mniejszych, aż po liderów rynku znanych na całym świecie.

Magazynowanie towarów bez tajemnic.

Wiesz już, dlaczego regały magazynowe są tak ważne i jaką funkcję pełnią we wdrażaniu systemów intralogistycznych. Poznałeś już specyfikę regałów półkowych od WDX i sprawdziłeś naszą ofertę. Wiesz zatem wystarczająco, aby zdecydować się na współpracę z firmą, która od 30 lat wyposaża obiekty przemysłowe i magazynowe w Polsce oraz Europie.

WDX to partner dla Ciebie: poznajmy się bliżej, a potem zadecyduj, czy chcesz, abyśmy wsparli Cię swoimi sprawdzonymi rozwiązaniami. Co Ty na to?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here