Nie ulega wątpliwości, że to właśnie detale sprawiają, że dobrze czujemy się w jakiejś przestrzeni. Ogromną uwagę przykładamy do tego, aranżując przestrzeń mieszkalną. Nie inaczej jest w przypadku projektowania wnętrz hotelowych czy restauracyjnych. Tu dodatkowo należy stworzyć taki klimat, który trafi w gusta potencjalnych klientów i sprawi, że będą chcieli u nas zostać i do nas wracać. W przypadku projektowania designerskich nowoczesnych wnętrz należy zwrócić szczególną uwagę, by zachować umiar. Stąd też częściej decydujemy się na nowatorskie detale niż na całkowicie awangardowe przestrzenie. Szczególną uwagę należy zwrócić na lampy, ponieważ to właśnie one w decydujący sposób wpływają na to, jak czujemy się we wnętrzu. Poza tym wypadku rewelacyjnie prezentują się produkty hiszpańskiej marki LZF.

Nowoczesne rozwiązania

Marka LZF produkuje lampy zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i komercyjnych. Niebanalny styl oraz poszukiwanie różnorodnych inspiracji sprawiają, że firma wytycza szlaki we współczesnym projektowaniu oświetlenia. To połączenie najnowocześniejszych technologii oraz artyzmu i dlatego we wnętrzach, w których zamontowane są lampy LZF można się czasem poczuć jak w galerii sztuki użytkowej. Co istotne, marka łączy tradycje z nowoczesnym nawet atrakcyjnym designem, a opatentowana technologia Polywood® zapewniająca zmywalność forniru sprawia, że lampy mogą być stosowane wszędzie.

Hotelowe abstrakcja

Urządzenie hotelowych wnętrz to niezwykła przygoda, ale też odpowiedzialność. Poza meblami i wyposażeniem koniecznie trzeba zwrócić uwagę na oświetlenie. Nowoczesne lampy LZF sprawią, że uda nam się stworzyć namiastkę domu, poczucie bezpieczeństwa, a także zaspokoić potrzebę estetyki. Goście wymagają wygód, luksusu, atmosfery, ale także miejsca do odpoczynku. Kluczowe więc będzie, jak w danym miejscu będą się czuć. Właściwe oświetlenie LZF potrafi zdziałać cuda niezależnie od tego, czy urządzamy apartamentowiec czy też kameralny hotelik. Może to wpłynąć na stylistykę całej aranżacji, ale również sprawić, że goście będą w danym miejscu czuć się dobrze. A to właśnie oni w hotelu są najważniejsi. Warto zwrócić uwagę na to, że właśnie lampy LZF opowiadają za pierwsze wrażenie, jakie hotel robi na gościach. Nie chodzi tylko o oświetlenie pokoi ale również holu, restauracji, korytarzy. Poza tym designerskie zewnętrzne oświetlenie budynku jest niezwykłą reklamą. Oczywiście w aranżacji wnętrz hotelowych nie chodzi o to, by wpisać się w każdy gust i zadowolić każdego. Raczej o stworzenie konsekwentnego klimatu, który wpisze się w całą stylistykę, ale również pozwoli stworzyć idealną strefę odpoczynku po męczącym dniu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here