Czym przyciągnąć dobrych pracowników?

0
4995

Każda osoba, która zetknęła się w swojej pracy z rekrutacją pracowników wie, że obecnie pieniądze to nie wszystko co pracodawca może zaoferować zatrudnionym pracownikom. Owszem, płaca stanowi istotny element decydujący o podjęciu danej pracy, jednakże istnieje wiele innych czynników, które mogą przeważyć szalę na korzyść danej firmy. Wiele przedsiębiorstw oferuje podobne wynagrodzenie na adekwatnych stanowiskach, jednakże niektóre z nich proponują coś więcej, coś co dla niektórych osób może stanowić czynnik decydujący o zatrudnieniu w danej firmie. Co to jest, przyjrzyjmy się bliżej benefitom oferowanym przez firmy.

Pakiety medyczne dla firm w prywatnych centrach medycznych

Bardzo popularny dodatek do pensji, który umożliwia pracownikowi leczenie się w placówkach oferujących dostęp do większości specjalistów w znacznie krótszym czasie niż jest to dostępne powszechnie. Umówienie wizyty do niektórych lekarzy wymaga nie lada cierpliwości, gdyż czas oczekiwania może wynieść nawet kilka lat, w przypadku prywatnych centrów medycznych jest on znacznie krótszy oraz wygodniejszy, gdyż wizytę można umówić nawet przez Internet. Taka forma wynagrodzenia pracownika jest szczególnie popularna w większych miastach, gdzie dostęp do takich placówek jest znacznie większy. Co więcej wielu pracowników może także dopisać do nich swoich bliskich, co dla osób posiadających rodzinę jest bardzo ważne. CRM często zawiera ciekawe informacje o klientach ale też o pracownikach. Warto się zapoznać jakie opinie o Bitrix lub innym systemie mają Twoji klienci lub pracownicy.

Karty sportowe

Karty sportowe umożliwiają korzystanie z różnego rodzaju obiektów sportowych i rekreacyjnych, które podpisały umowę z daną firmą w całym kraju. Liczba wejść może być limitowana na dany miesiąc lub pracownik może korzystać z niej bez ograniczeń. Ze względu na różnorodność aktywności dostępnej w ramach takiej karty każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, dlatego jest to bardzo wygodny dodatek, który może zachęcić pracownika do podjęcia pracy w danej firmie. Szczególnie teraz, kiedy zdrowy tryb życia i wszelkie aktywności fizyczne zyskują coraz bardziej na popularności.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here