Jeśli jesteś fanem czarnych historii z dreszczykiem emocji w tle, to seria wydawnicza „Czarny Kryminał” to coś zdecydowanie dla Ciebie. Ta wyjątkowa kolekcja książek wprowadzi się do mrocznego i owianego tajemnicą świata pełnego grozy. Daj się porwać wyjątkowej serii już teraz!

Dobry kryminał, czyli jaki? 

Kryminał lub też powieść kryminalna, to jeden z najczarniejszych gatunków literackich. Zazwyczaj fabuła rozgrywa się na polu zbrodni, wokół zbrodni lub ze zbrodnią w tle. W kryminale najważniejszy jest stale towarzyszący czytelnikowi dreszczyk emocji, tajemniczość i zazwyczaj mroczne okoliczności. Kryminał składa się najczęściej z motywu dojścia do zbrodni, dochodzenia oraz ujawniania osoby sprawcy. 

Gatunek kryminalny ma kilka odmian, a jedną z nich jest czarny kryminał, w którym świat przedstawiany jest wyłącznie w czarnych barwach, jako ponury, skażony przestępstwami. W świecie tym każdy ma coś na sumieniu, a jednoznaczne kategorie dobra i zła praktycznie nie istnieją.

W tym wyjątkowym rodzaju kryminałów niezwykle ważny jest realistyczny i często wręcz brutalny obraz rzeczywistości. Oczywiście tradycyjna intryga kryminalna wciąż jest w grze! 

Zalety serii

Prenumerata serii książek “Czarny Kryminał” to same korzyści dla czytelnika. Kolejne tomy z serii będą ukazywały się regularnie, a co za tym idzie Ty czytelniku nie zostaniesz nagle bez odpowiedniej ilości dreszczyku. 

Seria kolekcjonerska została starannie wydana w twardej oprawie i zawiera najpopularniejsze kryminały polskich autorów – m.in. Marka Krajewskiego, Maryli Szymiczkowej i Katarzyny Kwiatkowskiej. W serii znajdziemy takie tytuły jak: „Mock. Pojedynek”, „Widma w mieście Breslau”, „Liczby Charona” czy „Zbrodnia w Szkarłacie”.

Dzięki serii wydawniczej „Czarny Kryminał” natychmiast wejdziesz do świata mrocznych sekretów i tajemniczych zbrodni. Wszystkie powieści w serii zostały napisane przez niekwestionowanych mistrzów gatunku, którzy w pisaniu kryminałów nie mają sobie równych. 

Dlaczego prenumerata? 

Zamówienie regularnej prenumeraty ulubionej serii książek ma wiele korzyści. Po pierwsze masz pewność otrzymania wszystkich tomów wybranych książek we właściwej kolejności. Po drugie, często do prenumeraty dołączane są ekskluzywne dodatki, które otrzymują tylko prenumeratorzy. Po trzecie, zamawiając prenumeratę oszczędzasz, ponieważ za każdą książkę płacisz mniej niż w regularnej sprzedaży. 

Po czwarte, dzięki darmowej wysyłce otrzymujesz daną książkę w konkretny dzień prosto do domu. Oznacza to, że w stałym odstępie czasu, bez konieczności wychodzenia z domu, trafia do Ciebie nowa książka. Jak widzisz, zamówienie prenumeraty ma same korzyści i brak tu jakichkolwiek wad, haczyków czy niedomówień. 

Zainteresowała Cię opisywana tutaj seria książek “Czarny Kryminał”? Nie zwlekaj z przeżywaniem najczarniejszych emocji i zamów prenumeratę już dzisiaj. Dokonasz tego łatwo i szybko na stronie: kiosk.ruch.com.pl. Zaufaj specjalistom od rzetelnej prenumeraty w najlepszej cenie. Wejdź do świata kryminału już dziś! 

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here