Oddajesz swój samochód na przechowanie podczas wyjazdu za granicę? Szukasz wygodnego miejsca blisko lotniska, by komfortowo dojechać do celu i nie przejmować się, że nie zdążysz na odprawę? W takim razie musisz mieć pewność, że miejsca parkingowe będą wolne lub będą one na Ciebie czekać. Czy to w ogóle jest możliwe? Okazuje się, że tak! Wystarczy skorzystać z rezerwacji oferowanej przez Parkos.

Parkowanie na lotnisku z Parkos to czysta przyjemność. Poznaj ofertę firmy i nie jedź w ciemno.

Brak miejsc parkingowych? Dla Ciebie to nie straszne

Szukając miejsca do zaparkowania samochodu bez wcześniejszej rezerwacji na parkingach znajdujących się przy popularnych lotniskach, można doznać niemałej frustracji. Pojawiają się w takich sytuacjach dwie opcje – brak miejsc parkingowych lub absurdalnie drogi czas parkowania.

O ile w pierwszym przypadku nie możesz czuć się oszukany, o tyle zazwyczaj przy drugim scenariuszu zazwyczaj zgadzamy się na mało satysfakcjonujące warunki, gdyż po prostu nie mamy innego wyjścia. Wykorzystując stronę Parkos, otrzymujesz bazę dostawców, którzy w danym terminie dysponują wolnymi miejscami parkingowymi. Nie tylko dowiesz się o tym wcześniej, ale również zarezerwujesz i z góry opłacisz od razu postój pojazdu. Dzięki temu nie musisz jechać z gotówką lub nie dojdzie do sytuacji, w której zapomnisz zabrać ze sobą pieniądze.

W razie ewentualnej zmiany lub anulowania rezerwacji wystarczy skontaktować się z zespołem pracowników parkingu. Środki zostaną zwrócone w całości na Twoje konto. Musisz jednak zrobić to nie później niż 24 godzin przed ustalonym terminem przyjazdu.

Najwyższa jakość w trosce o zadowolenie klientów

Pozostawienie auta w miejscu publicznym to skrajna odwaga połączona z lekkomyślnością. Wybierasz niestrzeżony parking przy lotnisku na nieogrodzonym terenie? Jesteś dokładnie tak samo narażony na ewentualną kradzież lub zniszczenie pojazdu. Po co ryzykować, skoro jest Parkos, który dokładnie weryfikuje stan i jakość parkingów swoich dostawców.

Specjaliści regularnie odwiedzają obiekty i sprawdzają, czy są one zgodne ze standardami najwyższej jakości. Dodatkowo większość parkingów oferuje możliwość wyboru miejsc zadaszonych lub na powietrzu, dzięki czemu jesteś w stanie dostosować samodzielnie ofertę do indywidualnych oczekiwań i już od momentu rezerwacji masz wszystkie najważniejsze informacje odnośnie danego obiektu. Nie musisz obawiać się, że po przyjeździe na miejsce będzie czekać na Ciebie przykra niespodzianka, a warunki będą odbiegać od obiecanych. Gdy za chwilę masz samolot, zazwyczaj nie ma czasu na to, by szukać innego miejsca.

Warto zapoznać się także z dodatkowymi udogodnieniami, które oferują niektórzy dostawcy. Do tej listy zaliczyć możemy m.in.: czyszczenie auta, poczekalnie, obsługę bagażową i wiele innych atrakcyjnych propozycji. Sprawdź sam na stronie firmy Parkos.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here