Elegancki długopis lub pióro, w którego skuwce ukryta jest dyskretna, ale pełnoprawna pieczątka? To rozwiązanie bardzo wygodne, a przez to przydatne w wielu sytuacjach. Jest cenione szczególnie ze względu na swoją mobilność oraz szybkie i łatwe powielanie podpisów. Dowiedz się, czy warto zdecydować się na taki nowoczesny gadżet oraz gdzie go zamówić.

Czym jest pieczątka w długopisie?

Pieczątka w długopisie to nic innego jak gadżet, który łączy w sobie dwie funkcje. Wygląda jak zwykły, elegancki długopis – można wybrać produkt w jednym z wielu stylów i kolorów – a w środku ukrywa łatwo dostępną pieczątkę. Mimo niewielkich rozmiarów stempel może pomieścić do 3 linijek tekstu drobnym drukiem. Jak używać pieczątki w długopisie? Można stosować gadżet po prostu do pisania, a zawsze, gdy jest potrzebny stempel, wystarczy ściągnąć jego skuwkę. Pieczątka przymocowana jest do specjalnego wahadełka, dlatego wysuwa się automatycznie i od razu jest gotowa do użycia. Nie jest konieczne stosowanie poduszeczek z tuszem ani uzupełnianie atramentu wewnątrz pieczątki. Wszystko to dzięki zastosowaniu technologii błyskowej Sun Stamper do produkcji stempli. Dzięki niej tusz w pieczątce jest również zabezpieczony przed wysychaniem – nawet jeśli używana jest sporadycznie. Zaawansowana technologia tuszu wystarczy na ok. 5000 wyraźnych odbić. Stempel jest ponadto bardzo wyraźny i wygodny w użyciu – wystarczy przycisnąć go do papieru. Po zastosowaniu łatwo chowa się z powrotem do długopisu, a cała operacja przebiega schludnie i czysto.

Pieczątka w długopisie – czy warto? Zastosowanie gadżetu

Czy warto zdecydować się na taki gadżet? Z pewnością ma on wiele zalet. Dzięki niewielkim rozmiarom i niesamowitej wygodzie użycia pieczątka w długopisie będzie przydatna szczególnie dla tych, którzy sprawy służbowe często załatwiają w terenie i w biegu. Długopis z ukrytą pieczątką osobistą albo firmową bez trudu zmieści się w kieszeni koszuli czy marynarki, torbie na laptopa czy samochodzie. Można go ze sobą zabrać nie tylko na oficjalne spotkanie służbowe, ale także na wieczorny event branżowy. Dzięki niemu zawsze będziesz przygotowany na sytuacje wymagające złożenia podpisu.

Na pieczątce ukrytej w długopisie można umieścić m.in. dane kontaktowe – płytka ma maksymalne wymiary 33 x 7 mm i mieści 3 wersy tekstu – dlatego może stać się Twoją mobilną wizytówką. Z jej pomocą z łatwością podbijesz też umowy i faktury w każdej sytuacji. Taki gadżet prezentuje się niezwykle elegancko, a ponadto jest trwały – wszystko dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i zaawansowanych technik produkcji stempli. To więc idealny towarzysz nowoczesnego biznesmena – świetny również na prezent.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here