Jeśli twój telefon nie jest w najlepszym stanie, coś mu dolega, nie włącza się bądź jego funkcje przestały działać – odezwij się do nas!

Zaufaj tylko najlepszym. Ze względu na sporą wartość Twojego telefonu wybierz najlepszy serwis Apple Warszawa. Nie daj się zwieść, zadbaj o dobrą jakość usługi, oddaj się w ręce profesjonalistów.

Serwis telefonów Warszawa należy do najbardziej skomplikowanych stąd nie kombinuj na własną rękę. Oferujemy oryginalne części, 6 miesięczną gwarancję, 25% rabaty i dużą pulę zadowolonych klientów.

Niezależnie co się zepsuło podejmiemy się każdej naprawy iPhone. Najpierw zaoferujemy wnikliwą diagnozę. Bez względu na uszkodzenie – czy to będzie pęknięty wyświetlacz, niedziałający procesor, wadliwy aparat czy też jakikolwiek inny mankament wycenimy usługę i zajmiemy się telefonem.

Czy wiesz jakie naprawy najczęściej świadczymy? Oto lista najpopularniejszych uszkodzeń telefonów od Apple’a:

– zbita szybka lub ekran LCD,
– problem z ładowaniem / słaba bateria,
– niedziałający głośnik,
– zalanie urządzenia.

Skorzystaj z naszego kwestionariusza, opisz usterkę a my się zajmiemy resztą. Pamiętaj o tym by zrobić zdjęcie lub dokładnie przedstawić problem. Doskonale wiemy jak potrzebujesz swojego sprzętu z powrotem. Z tego też powodu daj nam jak najwięcej informacji. Każdym zleceniem zajmujemy się najszybciej jak to tylko możliwe. Naszym priorytetem jest szczęśliwy klient. Nasze rekomendacje możesz znaleźć w odpowiedniej zakładce.

W razie jakichkolwiek reklamacji usługi, naprawa iPhone odbędzie się jeszcze raz – tym razem na nasz koszt. Sprawdź serwis Apple Warszawa świadczący serwis iPhone. Jedno z niewielu takich miejsc w stolicy. Świadczymy usługi już od kilku lat pozostając jednym z liderów na rynku usługi naprawczej.

Nie czekaj, nie zastanawiaj się oddaj telefon w ręce specjalistów. Możesz do nas wysłać swój telefon lub oddać go osobiście w punkcie serwisowym Apple Warszawa. Jesteśmy oficjalnym punktem naprawczym, któremu możesz zaufać. Naprawa iPhone nigdy nie była taka prosta!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here