Masz firmę i spore powierzchnie magazynowe? Zastanawiasz się jak utrzymać porządek i dodatkowo nie zapłacić mnóstwa pieniędzy. Rozwiązaniem mogą okazać się poręczne regały półkowe oraz stoły warsztatowe. Poniżej przedstawimy kilka konkretnych propozycji.

Artykuł stworzyli eksperci serwisu skuteczni.pl.

Bogaty asortyment firmy LOG – SYSTEM

Firma LOG – SYSTEM w swoim asortymencie posiada szeroki zakres produktów. Siedziba znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Na terenie kraju rozmieszczeni są jednak przedstawiciele handlowi, którzy służą pomocą w wyborze najbardziej korzystnego rozwiązania. Na stronie firmie można odnaleźć realizacje firmy. LOG -SYSTEM podkreśla, że nie zajmuję się wyłącznie elementami wyposażenia magazynów, biur, serwisów, czy warsztatów, ale również służy fachowym doradztwem. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu regałów a przedstawiciele handlowi i technicy służą pomocą w każdym momencie realizacji zlecenia. Firma służy również pomocą w ustaleniu jak najlepiej zaaranżować dostępną przestrzeń, tak aby miejsce, które jest wyposażane nie tylko było funkcjonalne, jak również nie uszczupliło bardzo konta właścicieli danej firmy.

Regały magazynowe -wielofunkcyjne rozwiązanie

W skład regałów magazynowych wchodzą regały:

  • paletowe – proste konstrukcje regałów
  • półkowe – używane zarówno do przechowywania produktów paletowych, jak i niepaletowych
  • na opony – cały system do magazynowania opon o różnych średnicach
  • wspornikowe – najczęściej wykonane z metalu, na dłużyce lub strukturalne na zwisach, najlepiej sprawdzą się do dłuższych elementów

Stoły warsztatowe do pracy

Jest to nieodłączny sprzęt każdego nawet mniejszego warsztatu. Świetnie sprawdzą się w takich miejscach jak:

  • stolarnia,
  • punkty serwisowe,
  • pracownie montażowe,
  • zakłady produkcyjne.

Wskazane stoły warsztatowe posiadają kilka zasadniczych cech. Pierwszą z nich jest niewiarygodna trwałość i odporność na wszelakie uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo nośność stołu jest ogromna- wynosi nawet 500 kilogramów. Niemożliwe? A jednak! Stoły zawierają również wygodne szuflady, które mogą posłużyć jako miejsce do przechowywania drobiazgów. Jakość wykonania jest wysoka. Stoły są pomalowane za pomocą metody proszkowej. Dodatkowo w wersji rozszerzonej mogą zostać wzbogacone o wyposażenie takie jak: gniazdka przyłączeniowe, uchwyty, haki oraz panele oświetleniowe.

Dedykowane rozwiązania

Prócz standardowych rozwiązań wskazanych powyżej firma ma w ofercie dedykowane rozwiązania. Wykonywane są nawet te najbardziej niestandardowe realizacje.

Jakie rozwiązanie wy wybralibyście do swojego magazynu?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here