Profesjonalny statyw Manfrotto z precyzyjną regulacją

0
515

Statyw Manfrotto to wysokojakościowe akcesorium, które doceniane jest przez wielu zawodowych fotografów. Sprzęt ten jest lekki, kompaktowy, z łatwością można go przetransportować w dowolne miejsce. Co ważne, zbudowany jest on z porządnych, aluminiowych kompozytów. Zapewnia on trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zarysowania. Jego cechą charakterystyczną jest fakt, że statyw charakteryzuje się najmniejszymi wymiarami i stosunkowo niską wagą, w porównaniu do podobnych urządzeń. Z całą pewnością można stwierdzić, że to wyżej wymienione, kompaktowe akcesorium polecane jest osobom, które często podróżują, robią zdjęcia w plenerze, w innych miastach i za granicą.

Profesjonalny i zarazem kompaktowy statyw dla miłośników fotografowania

Profesjonalny statyw Manfrotto posiada na wyposażeniu funkcjonalny pokrowiec, który ułatwia jego przenoszenie oraz transport. Dzięki niemu można mieć pewność, że żadna część nie uszkodzi się nawet w czasie dalekiej podróży. Wysokiej klasy akcesoria oferowane są w różnych wariantach kolorystycznych. Warto dodać, że mogą one współpracować z popularnymi aparatami systemowymi oraz kompaktowymi lustrzankami. Wyposażone są one w udźwig, którego waga wynosi 3 kilogramy oraz precyzyjną, trzykierunkową głowicę. Profesjonalne statywy Manfrotto są wykonane z porządnych kompozytów, dzięki czemu można mieć pewność, że nie ulegną one zbyt szybkiemu zniszczeniu w czasie użytkowania. Każdy, kto szuka profesjonalnych akcesoriów o kompaktowych rozmiarach, może wziąć pod uwagę statyw Manfrotto. Urządzenie to jest łatwe w montażu oraz demontażu. 5-sekcyjne, aluminiowe nogi z łatwością się składa, a waga po złożeniu wynosi zaledwie 1.42 kg. Profesjonalny statyw Manfrotto, po złożeniu ma długość 44 cm.

Mobilny statyw, który sprawdza się w podróży

Producent, w tym akcesorium zastosował szereg innowacyjnych rozwiązań, które wpływają pozytywnie na możliwości użytkowe tego sprzętu. Producent w statywie Manfrotto umieścił aluminiowe nogi, które blokowane są specjalnymi zatrzaskami. Dzięki zatrzaskom, z łatwością można zabezpieczyć nogi na każdej wysokości i to w sposób szybki, bardzo komfortowy. Jest to doskonała alternatywa dla systemu skręcania. Wysokiej jakości sprzęt gwarantuje wykonanie precyzyjnego zdjęcia. Wyżej wymieniony sprzęt ma udźwig wynoszący aż 3 kilogramy czyli tyle, ile podobne produkty z serii. Jest to duży atut, że tak kompaktowy sprzęt posiada podobny udźwig co urządzenia mające znacznie większe rozmiary.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here