Lift Service – prawie 50 lat doświadczenia

0
895

Z powodu regulacji zawartych w prawie budowlanym dźwigi osobowe to dziś nieodłączne elementy powstających kilkukondygnacyjnych budynków mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej lub obiektów o charakterze przemysłowym. Z drugiej strony współczesne dźwigi osobowe mogą być również ciekawym uzupełnieniem projektów architektonicznych, podnosząc prestiż miejsc, w których funkcjonują.

Jak wybrać odpowiedniego partnera?

Aby jednak instalacja i późniejsza praca windy nie stała się źródłem niepotrzebnych kłopotów, trzeba poszukać doświadczonego i solidnego producenta takich urządzeń. Aby gwarantował on nie tylko ciekawe wzornictwo i najwyższą jakość komponentów i materiałów, z których wykonane są dźwigi osobowe, ale również zapewniał komfort podróżowania nimi i bezawaryjność funkcjonowania. Ważny jest też profesjonalny montaż i późniejszy tani i solidny serwis. Takim partnerem będzie na pewno Lift Service, czyli Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych,

Jej doświadczenie w tej branży wynosi prawie 50 lat, ponieważ w latach 70. ubiegłego wieku powstała Spółdzielnia Dźwigowo-Instalacyjna, która w 1991 roku przekształciła się właśnie w Lift Service.

Windy dla szpitali i niepełnosprawnych

Od lat zakład wyposaża swoje windy w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, dla których dźwig osobowy bywa często jedynym możliwym środkiem transportu w budynku. Oferta Lift Service obejmuje także windy szpitalne, mogące przewozić pacjentów w łóżkach, którym towarzyszą lekarze, obsługa pielęgniarska i sprzęt medyczny. Wewnętrzne materiały, z których wykonywane są windy szpitalne to przede wszystkim wysokiej jakości stal nierdzewna. Są odporne na działanie środków czyszczących i odkażających stosowanych w takich placówkach. Więcej informacji na stronie: http://www.lift.pl/dzwigi/dzwigi-osobowe

Specjaliści z tej firmy nie tylko ograniczają do sprzedaży, montażu i serwisu wind. Podpowiedzą także, jaki sprzęt będzie najlepszy do konkretnej inwestycji. Warto też zaznaczyć, że o klasie urządzeń produkowanych przez Lift Service świadczy posiadanie certyfikatu najwyższej jakości ISO 9001.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here