Wiele osób twierdzi, że po drobną pożyczkę najlepiej zwrócić się  do rodziny. Takie przeświadczenie bierze się zazwyczaj z tego, że  musimy oddać tyle ile pożyczyliśmy tj. bez opłat i odsetek. Być może w niektórych przypadkach tak jest, ale czy darmowa pożyczka to tylko ta od rodziny?

Drobne pożyczki często są darmowe

W dzisiejszych czasach zamiast wstrzymać się z zakupem i uzbierać na nowy telewizor czy wakacje Polacy wolą skorzystać wziąć drobną pożyczkę. W dzisiejszych czasach nie lubimy czekać i wolimy mieć wszystko od razu. Starsze pokolenia są przyzwyczajone do innego postępowania z pieniędzmi. Kiedyś nie było tak łatwo dostępnych pożyczek, dlatego aby coś kupić oszczędzali miesiącami a nawet latami. Młodzi ludzie idą do galerii i jak im się coś spodoba to sięgają po to bez zastanowienia. Gorzej jak sprawdzają stan konta bankowego i widzą, że jednak trochę brakuje. Wówczas zamiast zrezygnować z zakupu większość szybko zaczyna się zastanawiać skąd wziąć drobną pożyczkę. Bywa, że pierwszy wybór pada na kogoś z rodziny. Badania przeprowadzone przez jedną z większych firm pożyczkowych pokazują, że Polacy są w stanie pożyczyć rodzinie czy znajomym do 500 zł.

Prosząc o pożyczenie pieniędzy w rodzinie przyznajemy, że brakuje nam gotówki. Istnieje też ryzyko wpadki. Możemy usłyszeć złośliwy komentarz: po co to kupujesz jeśli Cię nie stać? Wiadomo, że są różni ludzie i nie zawsze drobna pożyczka od rodziny będzie wstydliwa. Jeśli jednak wolimy postąpić honorowo i nie chcemy gotówki od bliskich czy znajomych to warto skorzystać z darmowych pożyczek przez Internet.

Darmowe pożyczki przez Internet

Darmowe chwilówki przez Internet to coraz częstsza alternatywa dla drobnych pożyczek od rodziny. Wybierając drobną pożyczkę przez Internet zapewniamy sobie anonimowość i niezależność.  Nie musimy o nic prosić – po prostu składamy wniosek online i czekamy na pieniądze. Po otrzymaniu decyzji pożyczkowej pieniądze są przelewane na nasze konto nawet w kilkanaście minut. Możemy też wybrać wypłatę pożyczki na poczcie – to tzw. pożyczki na czek GIRO. Większość firm pożyczkowych oferuje pierwszą pożyczkę za darmo. Zazwyczaj jest tak, że jeśli nigdy nie korzystałeś z oferty danej firmy – pierwszą pożyczkę otrzymasz za darmo. Jeśli zainteresowała Cię ta forma pożyczania to polecamy skorzystanie z rankingu pożyczek chwilówek. Na stronie lisekfinansowy.pl znajdziesz sprawdzone i bezpieczne oferty pożyczek na raty i pożyczek chwilówek.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here